دشمن درصدد القا ناکارآمدی نظام در بین جوانان است

بجنورد- معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه دشمن درصدد القای ناکارآمدی جمهوری اسلامی در بین جوانان است، گفت: دشمن در تلاش است خدمات نظام را با سیاه‌نمایی، وارونه جلوه دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد برادران ظهر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان جاجرم که در فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: نظام علی رغم مسائل و مشکلات بسیار که دشمنان این انقلاب ایجاد کرده‌اند در حوزه‌های مختلف دستاوردهای بزرگی داشته است.

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی با تاکید بر اینکه امروز نظام با تمام اقتدار در صحنه‌های بین‌المللی حضور دارد، تصریح کرد: در طول این ۴۲ سال دشمنان انقلاب نگاه و دیدگاه براندازانه به این نظام داشتند ولی امروز نظام مقتدرتر در صحنه‌های بین‌المللی حضور یافته و به عنوان یک مدل و الگو در دنیا مطرح شده و نقش تعیین کننده دارد.

وی خدمات نظام در حوزه داخلی، زیربنایی و زیرساختی را مطلوب دانست و افزود: در خراسان شمالی روستای بالای ۲۰ خانوار فاقد گاز نداریم و یا در حوزه‌های بهداشت و درمان و آموزش و پرورش هم اقدامات چشمگیری انجام شده است.

برادران با بیان اینکه دشمن درصدد القای ناکارآمدی جمهوری اسلامی در بین جوانان است، گفت: دشمن در تلاش است تمام این ظرفیت‌ها را با سیاه نمایی وارونه جلوه دهد و این در حالیست که جزو کشورهای موفق دنیا هستیم.

معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی به خدمات حوزه بهداشت و درمان در طول این ۴۲ سال اشاره داشت و بیان کرد: امروز یک نفر فاقد دفترچه خدمات درمانی نیست و همچنین شاهد ارائه خدمات تخصصی در بیمارستان‌ها، افزایش خدمات پزشکی، مراکز جامع سلامت و استقرار اورژانس هوایی هستیم.

وی همچنین به خدمات حوزه آموزش و پرورش استان نیز اشاره داشت و تصریح کرد: ۴۵ مدرسه سنگی، گلی و خشتی تا سال ۹۷ فعال بود اما امروز تمامی این مدارس برچیده شده و به بیش از هزار و ۳۴۰ کلاس درس گازرسانی شده است.

برادران در انتها وضعیت استان در حوزه ویروس کرونا را نامطلوب اعلام کرد و گفت: تنها با یک هم افزایی عمومی، پرهیز از مجامع عمومی و دورهمی ها می‌توانیم میزان ابتلاء به این بیماری را کاهش دهیم.

گفتنی است در این آئین از زحمات رضا آذری، فرماندار سابق شهرستان جاجرم تقدیر و مصطفی حاج زاده به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.


تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۱/۲۵  |  ساعت انتشار: ۱۵:۵۷  |  کد خبر: ۱۰۰۰۹۰۵۵  |  منبع: مهر نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار استان ها