پیام مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به مناسبت روز ملی منابع انسانی

پیام مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به مناسبت روز ملی منابع انسانی خبرگزاری آریا - نیروی انسانی در همه سطوح سازمانی و مسئولیتی و در هر نقطه از مجموعه، سرمایه اصلی شرکت هستند و با نقشی که ایفا می کنند اصلی‌ترین عامل اجرایی شدن راهبردها و برنامه‌های استراتژیک شرکت محسوب می‌شوند که با مدیریت صحیح سایر منابع می توانند بهترین نتیجه را در رسیدن به اهداف تعیین شده شرکت تامین نمایند.
نیروی انسانی در همه سطوح سازمانی و مسئولیتی و در هر نقطه از مجموعه، سرمایه اصلی شرکت هستند و با نقشی که ایفا می کنند اصلی‌ترین عامل اجرایی شدن راهبردها و برنامه‌های استراتژیک شرکت محسوب می‌شوند که با مدیریت صحیح سایر منابع می توانند بهترین نتیجه را در رسیدن به اهداف تعیین شده شرکت تامین نمایند.
از مطرح شدن انسان و منابع انسانی به عنوان محور توسعه و عامل تعیین کننده‌ در کیفیت سودآفرینی، ارائه و ارتقای خدمات و بهبود تولیدات، می‌توان استنباط کرد که منابع انسانی، ارتباط مستقیمی با بهره‌وری و توسعه پایدار در هر شرکت و سازمانی دارد.
منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های معدنی کشور با اشتغال نزدیک به 25 هزار نفر نیروی انسانی، نقش بزرگی در توسعه و رونق اقتصاد کشور دارد و اگر امروزه شرکت گل‌گهر توانسته مسیر رشد و شکوفایی خود را به خوبی طی کند و به آینده‌ای روشن امیدوار باشد، بدون شک مرهون زحمات و تلاش‌های شبانه روزی تک تک کارگران، کارکنان و مدیران به عنوان سرمایه انسانی خود در جای جای این شرکت بزرگ می‌باشد.
اینجانب بر خود لازم می‌دانم؛ 25 فروردین‌ماه روز ملی منابع انسانی که با آغاز ماه مبارک رمضان مقارن گردیده را به همکاران عزیزم در خانواده بزرگ گل‌گهر تبریک عرض نمایم. امید دارم با تلاش و تعامل، همکاری و هم افزایی مستمر، مسیر توسعه و شکوفایی منطقه گل‌گهر را به خوبی طی می‌کنیم. اعتقاد و باورمان این است که انشاالله با پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب و تحقق شعار سال که همانا تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی هاست با ارتقای شاخص‌های کلیدی پویایی و کارآمدی هرچه بیشتر منابع انسانی، در سال 1400 افق‌های درخشانی برای منطقه و ایران عزیز رقم بزنیم.
ایمان عتیقی
مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر

تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۱/۲۵  |  ساعت انتشار: ۲۱:۷  |  کد خبر: ۱۰۰۱۰۱۱۰  |  منبع: خبرگزاری آریا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی