۲۴۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۲۴۰ پرس غذای گرم به همت خیران نیکوکار، پخت و بین نیازمندان استان توزیع شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین کهگیلویه و بویراحمد؛  قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از آشپرخانه مهدوی مدرسه توحیدی یاسوج، گفت: این نهاد در در دومین سال پیاپی به‌منظور پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان، آشپرخانه های مهدوی را راه‌اندازی کرده است.
وی بابیان اینکه از ابتدای ماه مبارک رمضان، ۳۵ آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در کهگیلویه و بویراحمد در حال پخت‌ و پز غذای گرم و توزیع بین نیازمندان استان است، افزود: در این خصوص تاکنون، در این آشپزخانه‌ها، ۲۴۰ هزار پرس غذای گرم به همت خیران و مردم نیکوکار پخت و بین خانواده‌های مددجویان و نیازمندان آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع‌شده است.
مبشری به توزیع بسته‌های غذایی بین خانواده نیازمندان در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: از ابتدای این ماه مبارک تاکنون ۲۳ هزار بسته غذایی بین نیازمندان در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مشارکت خیران و نیکوکاران در برنامه‌های این نهاد برای کمک به نیازمندان اشاره و بیان کرد: هم در بحث توزیع غذای گرم و هم جیره خشک غذایی تاکنون به همت خیران، ۱۲ میلیارد تومان هزینه شده است.
مبشری خاطرنشان کرد: مردم نیک‌اندیش و خداجوی استان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان تحویل دهند و یا از طریق شماره کارت  شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۷۹ نزد صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد و کد دستوری  #۱۰۷۴۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان کمیته امداد اهداء کنند.

48


تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۲/۲۰  |  ساعت انتشار: ۱۸:۱۴  |  کد خبر: ۱۰۱۱۹۳۸۱  |  منبع: خبر آنلاین  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار داغ