مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: روحیه خدمت صادقانه، همدلی و صمیمیت در بین کارکنان یکی از مهمترین نقاط قوت اداره کل است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: روحیه خدمت صادقانه، همدلی و صمیمیت در بین کارکنان یکی از مهمترین نقاط قوت اداره کل است خبرگزاری آریا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کارکنان اداره شهرستان بجنورد دیدار و گفت وگو کرد .
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، حسن نوری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در این دیدار و نشست صمیمی از زحمات کارکنان در سال گذشته که با صداقت و پشتکار خود در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف و دستیابی به اهداف و سیاستهای وزارت متبوع و این اداره کل تلاش کردند قدردانی کرد و به بررسی مسایل و مشکلات آنان پرداخت . 
وی بر لزوم خدمت رسانی مطلوب به جامعه هدف با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و شیوع ویروس کرونا تاکید و اظهارکرد: تکریم ارباب رجوع یکی از مهمترین اولویت های کاری این اداره کل و ادارات تابعه است و روحیه خدمت صادقانه، همدلی و صمیمیت در بین کارکنان یکی از مهمترین نقاط قوت این اداره کل است. 
وی خواستار تلاش مضاعف، برنامه ریزی دقیق و مطلوب همکاران در سال جاری جهت دستیابی به اهداف و برنامه های تدوین شده وزارت متبوع در استان شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی همچنین با توجه به نامگذاری سال جاری به نام سال " تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها" از سوی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: مسئولیت و ماموریت ما در این سال به جهت نیاز کشور به تقویت تولید و حمایت از آن بسیار سنگین و حساس است.
گفتنی است در ادامه این نشست از زحمات محمد خوش آینه تقدیر و ارسلان پاکنام به عنوان سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد معرفی شد.

تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۲/۲۱  |  ساعت انتشار: ۱۵:۶  |  کد خبر: ۱۰۱۲۳۷۷۱  |  منبع: خبرگزاری آریا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی