تبلیغات انتخاباتی سعید محمد به نفع رئیسی /ساخت یک میلیون مسکن در سال غیرممکن نیست /برای نجات بورس برنامه داریم

مهر نوشت: فعال سیاسی با بیان اینکه شاهد بی عملی، بدعملی، دیرعملی و عدم توجه مسئولان در کشور به مشکلات هستیم، گفت: داشتن نگاه لیبرالی بین دولتمردان اصلی ترین مشکل در کشور است.

سعید محمد شامگاه چهارشنبه در جمع حامیان  ابراهیم رئیسی در تبریز گفت: آذربایجان همواره پیش رونده و پیش برنده است ولی از ظرفیت‌های سرشار در آذربایجان استفاده نشده است.

وی سپس ادامه داد: آذربایجان شرقی مرکز دیپلماسی فرهنگی با کشورهای همسایه است و می‌تواند تأثیر شگرف داشته باشد، ظرفیت‌های بسیاری مانند کشاورزی می‌تواند بسیاری از مشکلات اشتغال در این استان را حل کند ولی متأسفانه مردم و کشاورزان مشکلاتی دارند و هیچ کسی نیست که به داد آنها برسد.

محمد افزود: این مردم مشکلات را بارها و بارها به مسئولان گوش زد کرده‌اند ولی آنها اقدامی نکرده‌اند. کشور ما مشکل بی عملی، بد عملی، دیر عملی و عدم توجه مسئولان دارد و نگاه لیبرالی وجود دارد. در استان معادن سرشار وجود دارد ولی استفاده‌ای از آن نمی‌شود.

وی افزود: مردم نباید اجازه دهند عده‌ای با شعارهای فریبنده زمامدار شوند و بر مشکلات بیفزایند.

محمد ادامه داد: گفتمان دولت جوان انقلابی را رایج دادیم. جوان‌گرایی فقط در سن و سال نیست و همه‌جا باید اتفاق رخ دهد. افراد انقلابی باید مطالبه‌گر این تحول باشند. تشکل جوان انقلابی را در اختیار جبهه انقلاب قرار داده‌ایم و پشت نامزد اصلح آمدیم و از آیت‌الله رئیسی اعلام حمایت کردیم.

این فعال سیاسی گفت: ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی شدنی است. این را بنده می‌گویم که ابر پروژه‌ها را اجرا کرده‌ام و با قاطعیت می‌گویم ساخت یک میلیون واحد مسکن در سال غیرممکن نیست. در فراخوان فریب مردم را به بورس دعوت و جیب مردم را زدند. ارزش پول مردم را از بین بردند و پاسخگو نیستند.

وی گفت: برای نجات بورس برنامه داریم. سهام خرد مردم را دولت می‌خرد تا ضرر نکنند، بورس را بیمه و تالار بزرگ آن را راه‌اندازی می‌کند. تعامل با دنیا را رها نمی‌کنیم. بین شرق و غرب توازن ایجاد و ارتباط با همسایگان را افزایش می‌دهیم.

27215


تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۳/۱۲  |  ساعت انتشار: ۲۱:۵۱  |  کد خبر: ۱۰۲۰۳۹۸۵  |  منبع: خبر آنلاین  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار فرهنگی