ازسرگیری بمباران نوار غزه به بهانه های مضحک/ جزئیات حمله جنگنده های صهیونیستی علیه مواضعی در غزه

گویا قرار نیست آرامش بر نوار غزه حاکم شود، هنوز یک ماه از جنگ ویرانگر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان نگذشته که جنگنده‌های این رژیم بار دیگر سلسله حملاتی را علیه مواضعی در غزه صورت دادند.

العالم- فلسطین اشغالی

به گزارش العالم، هواپیماهای رژیم صهیونیستی شب گذشته در چندین حمله، پایگاه‌های مقاومت فلسطین در "بیت لاهیا" واقع در شمال نوار غزه، شرق منطقه جبالیا، شمال و مرکز نوار غزه و جنوب خان یونس را هدف قرار دادند. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی پیشتر پایگاه‌هایی را در جنوب نوار غزه هدف قرار داده بودند.

شبکه 13 رژیم صهیونیستی به نقل از یک منبع نظامی مدعی شد که ارتش این رژیم در واکنش به پرتاب بالون‌های حامل مواد آتش‌زا، مراکز متعلق به جنبش حماس را در نوار غزه هدف قرار داد.

مقاومت فلسطین یک پهپاد ارتش اشغالگر را در غرب نوار غزه ساقط کرد.

"فوزی برهوم" سخنگوی جنبش حماس در یک نشست خبری با اشاره به حمله هوایی دیشب رژیم صهیونیستی به مواضع مقاومت در نوار غزه گفت که این حملات نمایش دولت جدید رژیم است که با هدف تقویت روحیه نظامیان صهیونیست صورت گرفت.

فوزی برهوم تأکید کرد: "در صورت ارتکاب هرگونه حماقت رژیم اشغالگر علیه ملت فلسطین، گروه‌های مقاومت از جمله گردان‌های قسام همچون سدی محکم از فلسطینیان و مقدسات اسلام دفاع می‌کند."

سخنگوی حماس تصریح کرد: "مقاومت قهرمان قوانین و ماهیت جنگ را تعیین می‌کند و همچنان در سایه جنگ شمشیر قدس قرار داریم. معادله قدس در کانون جنگ و درگیری قرار دارد و دشمن صهیونیست چیزی در مقاومت ما نخواهد یافت، به جزء آنچه که به آن آسیب برساند."

از سوی دیگر، گروه‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای مشترک در واکنش به حمله هوایی دیشب اسرائیل به مواضع مقاومت در غزه عنوان کردند که به رژیم اشغالگر هرگز اجازه ایجاد معادله جدید و تحمیل قواعد جدید درگیری را نخواهند داد و آنچه امروز رخ داده، نمایشی از پیش مشخص شده است.

بمباران نوار غزه در شرایطی ازسر گرفته شده که ارتش رژیم رژیم اشغالگر حالت آمادهباش کامل اعلام کرد و دستور داد که ارتش خود را برای همه سناریوها از جمله درگیری در غزه آماده کند.


تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۳/۲۸  |  ساعت انتشار: ۱۰:۳۵  |  کد خبر: ۱۰۲۵۳۲۰۸  |  منبع: العالم فارسی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار بین‌الملل