مقاومت یک پهپاد رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

مقاومت یک پهپاد رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد خبرگزاری آریا- مقاومت فلسطین یک فروند پهپاد رژیم اشغالگر صهیونیست را امروز در غرب غزه سرنگون کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، ارتش رژیم اشغالگر خبر داد جنگنده هایش در چندین حمله مواضعی را در نوار غزه هدف قرار دادند، ارتش مدعی شد این حملات در پاسخ به رها کردن بادبادک‌های آتش زا به سوی اراضی اشغالی است در شرایطی که جنبش حماس این حملات را نمایشی از کابینه جدید رژیم اشغالگر و در چارچوب تلاش‌ها برای بهبود روحیه نظامیان اسرائیلی دانست. روحیه نظامیان اسرائیلی، به دلیل ایستادگی مقاومت در تجاوز اخیر، در هم شکست.
ابراهیم شیر گزارشگر العالم در گزارشی از آخرین تحولات نوار غزه تصریح کرد، هنوز چند روز از بازگشت آرامش به نوار غزه نگذشته است که رژیم اشغالگر بار دیگر حملاتش را به این منطقه از سر گرفت. ارتش رژیم اشغالگر خبر داد، هواپیما‌های جنگی اش در چندین حمله، مواضعی را در غزه هدف قرار دادند، ارتش رژیم این حملات را پاسخ به رها کردن بادبادک‌های آتش زا از نوار غزه دانست.
در این حملات مرکز امداد‌های شهری شرق جبالیا در شمال نوار غزه، پایگاه متعلق به مقاومت در شمال بیت لاهیا و زمینی کشاورزی در خان یونس، جنوب نوار غزه، هدف قرار گرفتند. منابع امنیتی خبر دادند این حملات خسارات زیادی بر جای گذاشت.
مقاومت فلسطین نیز موفق شد پهپاد رژیم اشغالگر را در غرب نوار غزه منهدم کند. جنبش حماس حملات اسرائیل را نمایش کابینه جدید رژیم اشغالگر و هدف این حملات را بهبود وضعیت روحی و روانی فرماندهان نظامی و مقامات رژیم دانست، چون در پی ایستادگی مقاومت در نبرد سیف القدس، وضعیت روحی و روانی صهیونیست‌ها به شدت آسیب دید.
حماس افزود، این مقاومت است که روند و چگونگی تحولات میدانی را مشخص می‌سازد و اجازه نخواهد داد دشمن قواعد جدیدی از درگیری را بر فلسطینیان تحمیل کند.
حماس دامه داد، اگر دشمن حماقتی علیه مردم فلسطین مرتکب شود، مقاومت و در صدر آن‌ها گردان عزالدین القسام، در کمینگاه حاضرند. مقاومت به مصر، میانجی اتفاقات اخیر، درباره تجاوز جدید رژیم و اقدام آنان در نقض توقف درگیری‌ها اطلاع رسانی کرده است.
اتاق مشترک شاخه‌های نظامی گروه‌های مقاومت نیز به نوبه خود، خبر داد، با استفاده از تسلیحات سنگین، به سوی شهرک‌های اطراف نوار غزه آتش گشود و پس از شلیک دو موشک، آژیر خطر در یکی از شهرک‌های نزدیک نوار غزه به صدا در آمد.
این اتفاقات در شرایطی است که آفیف کوخافی فرمانده ارتش رژیم اشغالگر از رئیس ستاد مشترک ارتش خواسته است آمادگی ارتش برای رویارویی با سناریو‌های مختلف از جمله احتمال از سر گیری مجدد جنگ در نوار غزه را افزایش دهد.

تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۳/۲۸  |  ساعت انتشار: ۱۷:۱۸  |  کد خبر: ۱۰۲۵۴۴۸۶  |  منبع: خبرگزاری آریا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار بین‌الملل