مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم خبرگزاری آریا - حمید رضا پناه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه انعقاد تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ نماز گفت: ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز را در تمامی سطوح جامعه هدف با جدیت پیگیری می کنیم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، پناه در جلسه مشترک موضوع تفاهم نامه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز که با حضور حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان،جمعی از مدیران و اعضای شورای اقامه نماز این اداره کل برگزار شد ضمن تشکر از همکاری و همراهی ستاد اقامه نماز استان طی سخنانی گفت:ما در این اداره کل به دنبال ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز در تمامی سطوح جامعه هدف هستیم و با توجه به شرایط موجود برنامه های فرهنگی و ترویجی اقامه نماز را تدوین و در راستای اجرای توافقنامه نماز پیگیری می کنیم .
وی افزود: با توجه به وجود بارگاه امام رضا علیه السلام قطعاً مسئولیت ها،شرح وظایف و انتظارات این استان مهمتر و بیشتر از سایر استانها خواهد بود و این استان باید به عنوان الگویی شایسته بتواند به ماموریت های خود در اجرای توسعه و ترویج فرهنگ نماز عمل کند.
وی گفت: از آنجایی که ما به عنوان یک دستگاه فرهنگی و اجتماعی ارائه خدمات می دهیم امیدواریم زیر ساخت ها و ردیف های بودجه ای و فرهنگی مناسبی در خصوص ترویج و توسعه نماز مشخص و دیده شود زیرا معتقدیم اگر بخواهیم توسعه اقتصادی و سیاسی و... داشته باشیم ریشه همه آنها از فرهنگ است.
وی گفت: فریضه اقامه نماز امری واجب و رکن دین است و همه ما وظیفه داریم فرهنگ نماز،مفاهیم و برنامه های نماز را توسعه و ترویج داده و محتوای نماز را پویا و فعال کنیم.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی اظهارکرد: ما در این اداره کل به دنبال ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز در تمامی سطوح جامعه هدف هستیم و با توجه به شرایط موجود، انجام برنامه های فرهنگی،دوره های آموزشی و ترویجی اقامه نماز از اهداف و برنامه های تدوین شده این اداره کل در راستای اجرای توافقنامه نماز است.
در خاتمه این جلسه نیز از امام جماعت، فعالین اشاعه و ترویج نماز اول وقت و فرزندان همکار به سن تکلیف رسیده تقدیر بعمل آمد.
27 تیر 1400 11:40
کد خبر : 242,590
کلیدواژه ها: حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،جلسه تفاهم نامه نماز، ارتقاء و گسترش فرهنگ نماز
نظرات بینندگان

تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۴/۲۷  |  ساعت انتشار: ۱۲:۱۳  |  کد خبر: ۱۰۳۶۶۸۱۷  |  منبع: خبرگزاری آریا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی