محمد خرمگاه: بازیکنان آلومینیوم از چند هفته قبل به فکر فصل بعد بودند

محمد خرمگاه پس از دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و نفت مسجد سلیمان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت:

خسته نباشید و خدا قوت به بازیکنان می‌گویم. آنها تلاش کردند و زحمت کشیدند. امروز یکی از بهترین بازی‌های ما انجام شد، اما متاسفانه 3 موقعیت 100درصدی ما به گل تبدیل نشد. در سه بازی اخیر 8 بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم. با این شرایط بازیکنان بسیار خوب ظاهر شدند.

به گزارش طرفداری؛ وی ادامه داد:

تیم حریف از تک موقعیت خود استفاده کرد، اما ما 3 فرصت قطعی را به گل تبدیل نکردیم. در چند بازی، داوران به ما سخت گرفتند و بازیکنان ما بی انگیزه شدند. تنها کار که ما می‌توانستیم بکنیم این بود که بازیکنان را از نظر روحی بالا بیاوریم، چون آنها مدام می‌گفتند که ما تلاش می‌کنیم و داوران شرایط را تغییر می‌دهند. امروز با تمام شرایط سختی که داشتیم و حضور 6 بازیکن جوان توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. 

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت:

شرایط کمیته انضباطی هم بسیار ما را اذیت کرد. نمی‌دانم شرایط چگونه است. سرمربی ما صحبت از فساد در فوتبال کرد و محروم شد، اما در بازی های مختلف شاهد هستیم با وجود گزارش داوری تنها به جریمه نقدی اندک و محرومیت تعلیقی کار را جمع می‌کنند. این موضوع تمرکز ما را بهم می‌زند. به تیم داوری امروز تبریک می‌گویم، چون با وجود اینکه ما باختیم، اما مشکلی از نظر داوری نداشتیم. در سه بازی، داوری موجب شد تا شرایط تیمی ما بهم بخورد.

خرمگاه خاطرنشان کرد:

چرا اول فصل با بازیکن 20 ساله قرارداد یک ساله  امضا می‌شود و با بازیکنان بالای 30 سال هم یک ساله قرارداد امضا می‌شود؟ هیچ جای دنیا اینگونه نیست. ما در چند بازی گذشته شرایطی داشتیم که بازیکنان به فکر سال آینده خود بودند و شرایطی رقم خورد که ما تمرکز کافی نداشتیم. در آخر هم از هواداران بابت نتایجی که کسب شد عذرخواهی می‌کنیم. بعد از تثبیت حضور تیم در لیگ برتر بی‌انگیزه شدیم و امیدوارم هواداران ما را ببخشند.

اخبار داغ 


تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۵/۹  |  ساعت انتشار: ۱:۴۹  |  کد خبر: ۱۰۴۱۲۲۰۸  |  منبع: طرفداری  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار ورزشی