رشد ارزش بازار "وپترو"/ محصولات شیمیایی و انبوه‌سازی در صف بیشترین‌ها

سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در انتهای مردادماه چندین شرکت با بهای تمام‌شده ۲.۴۴۶ میلیارد ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۹۳۴ درصدی به مبلغ ۲۵.۳۰۳ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌های خود در بورس و خارج از بورس را برابر با ۴.۰۶۹ میلیارد ریال گزارش کرده که عمده‌ترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌ها با ۲۵.۳۰۳ میلیارد ریال در بخش پذیرفته‌شده در بورس بوده است.

بیشتر بخوانید: "وپترو" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

بیشترین ارزش بازار سرمایه‌گذاری "وپترو" در مردادماه متعلق به بخش «محصولات شیمیایی» با ۱۴.۱۵۲ میلیارد ریال بوده و پس‌ازآن نیز بخش «انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» با ۴.۲۵۳ میلیون بیشترین ارزش بازار را به خود اختصاص داده، همچنین عمده‌ترین بهای تمام‌شده در بخش «تجارت عمده‌فروشی به‌جز وسایل نقلیه موتور» با ۱.۲۵۰ میلیارد ریال اعلام‌شده است.

ارزش بازار صورت وضعیت پورتفوی وپترو+بورس نیوز

در بخش صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های بورسی "وپترو" بیشترین بهای تمام‌شده متعلق به «صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازار گردانی صبا گستر نفت و گاز تأمین» با ۱.۲۲۵ میلیارد ریال بوده که ارزش بازار آن برابر با ۱.۲۲۵ میلیارد ریال شناسایی‌شده، همچنین بیشترین ارزش بازار این بخش به «کربن ایران» با ۱۱.۷۶۲ میلیارد ریال اختصاص‌یافته است.

"وپترو" با سرمایه ثبت‌شده ۱.۸۲۰ میلیارد ریال طی عملکرد ۳‌ماهه سال مالی منتهی به اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۱ از محل سود سهام محقق‌شده درآمدی بالغ‌بر ۲۳.۰۲۱ میلیون ریال درآمد داشته، شرکت در انتهای مردادماه چندین شرکت با بهای تمام‌شده ۲.۴۴۶ میلیارد ریال در پرتفوی بورسی خود داشته که با رشد ۹۳۴ درصدی به مبلغ ۲۵.۳۰۳ میلیارد ریال رسیده است.


تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۶/۲۹  |  ساعت انتشار: ۱۰:۵۰  |  کد خبر: ۱۰۶۱۱۲۶۳  |  منبع: بورس نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی