درآمدهای نفت بهران در مردادماه چرب‌تر شد

بیشترین فروش محصول "شبهرن" را «روغن‌های فرآیندی (اکسترکت)» در بازار صادراتی به خود اختصاص داد.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت نفت بهران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های عملیاتی طی این دوره یک‌ماهه را ۸,۵۲۶ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز موفق به کسب درآمد ۳۴,۳۵۱ میلیارد ریالی شده است.

بیشترین میزان درآمد حاصل شده طی این دوره ۵ ماهه سپری شده از ابتدای سال مالی در مردادماه به دست آمده، درآمد‌های این شرکت از فروش محصولات در ۲ بازار داخلی و صادراتی کسب شده که عمده درآمد شناسایی‌شده در بازار داخلی بوده است.

عملکرد ماهانه شبهرن در مردادماه+بورس نیوز

درآمد‌های اعلام‌شده "شبهرن" تا مردادماه

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت نفت بهران در مردادماه سال جاری افزایش درآمد ۹۰ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته را به ثبت رسانده و در مقایسه با ماه گذشته نیز رشد ۱۲ درصدی را شاهد بوده، همچنین از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه درآمد‌های این شرکت با رشد ۱۰۳ درصدی نسبت به سال گذشته مواجه بوده است.

بیشتر بخوانید: افزایش قیمت محصولات دیزلی و بنزینی "شبهرن" و "شنفت"

بیشترین درآمد حاصل‌شده از فروش محصول «روغن‌موتور دیزلی» ۲,۸۰۱ میلیارد ریال به‌دست‌آمده و پس‌ازآن «روغن‌موتور بنزینی» بیشترین درآمد را به خود اختصاص داده است.

میزان فروش محصولات نفت بهران در مردادماه

درآمدهای نفت بهران در مردادماه چرب‌تر شددرآمدهای نفت بهران +بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته شرکت نفت بهران در مردادماه سال جاری ۴۳،۹۷۴،۴۰۵ لیتر فروش داشته که بیشترین میزان فروش را در بازار صادراتی داشته، فروش محصولات شبهرن در مقایسه با ماه گذشته ۵ درصد رشد پیداکرده، از ابتدای سالی مالی تا انتهای تیرماه فروش محصولات شبهرن برابر با ۱۸۴،۲۵۲،۸۹۹ لیتر اعلام‌شده است.

بیشترین فروش محصول را «روغن‌های فرآیندی (اکسترکت)» با ۱۷،۴۷۹،۰۹۴ لیتر در بازار صادراتی به خود اختصاص داده، گران‌ترین محصول نفت بهران نیز به «گریس» با ۴۶۶،۴۰۶ ریال تعلق داشته که نسبت به ماه گذشته ۴ درصد کاهش قیمت داشته است..


تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۲  |  ساعت انتشار: ۸:۵۵  |  کد خبر: ۱۰۶۲۹۳۱۹  |  منبع: بورس نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی