۳۰ کیلومتر شبکه آب شهر زرآباد نیاز به اصلاح فوری دارد

ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار شهرستان زرآباد در مراسم معرفی سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان اظهار کرد: ۳۰ کیلومتر شبکه آب شهر زرآباد نیاز به اصلاح فوری دارد و نیاز است این مورد در اسرع وقت انجام شود.

به گزارش ایسنا- نعمت الله نجاری با اشاره به فرسودگی لوله های آب شرب در شهرستان زرآباد بویژه در نوار ساحلی این شهرستان، افزود: پروژه نیمه تمام روستاهای منه،وشنام و گدیچ که در سال ۱۳۹۳ استارت خورد و بنا به دلایلی تعطیل شده است در اولویت کاری شرکت آب و فاضلاب استان و شهرستان قرار بگیرد.

وی ادامه داد: امروز تامین مشکل آب شرب در شهرستان زرآباد به مهمترین دغدغه همه تبدیل شده است و امیدواریم آب و فاضلاب شهرستان با همت جهادی نسبت به رفع این مشکلات قدم بردارد.

فرماندار زرآباد با اشاره به اینکه آب شرب مطالبه به حق مردم این خطه از ایران اسلامی است، تصریح کرد: با توجه به قول وزیر نیرو برای سفر به زرآباد،امیدواریم با سفر ایشان به این شهرستان و نصب آب شیرین کن مشکل آب شرب این منطقه برای همیشه برطرف شود.

نجاری افزود: با تعامل ،همدلی و همکاری بین ادارات سطح شهرستان و مردم می توان بر بسیاری از مشکلات موجود غلبه کرد و معیار رضایت مندی از عملکرد مدیران برطرف شدن مشکلات و معضلات شهرستان است

وی خاطرنشان کرد: بر خود لازم میدانم به مصداق آیه شریفه " مَن لَم یَشکُرِ المَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ" به نوبه خود از تمام مدیران جهادی استان در توجه به شهرستان زرآباد تقدیر و تشکر بنمایم.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم دلمراد خجسته بعنوان سرپرست آب و فاضلاب شهرستان زرآباد معرفی و منصوب شد،اداره آبفا پس از اداره ثبت احوال دومین اداره است که پس از شهرستان شدن زرآباد در این شهرستان مستقر می شود.

همچنین به پاس قدردانی از زحمات آقایان دیده ور مدیر آبفای شهرستان کنارک و حسن شرخ  مسوول نمایندگی ابفای شهرستان با اهدای لوح تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام


تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۲۰  |  ساعت انتشار: ۱۳:۲۲  |  کد خبر: ۱۰۷۰۳۷۸۵  |  منبع: خبرگزاری ایسنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اجتماعی