کودایی: از سن کم مجبور شدم در کنار فوتبال کار کنم

گلر تیم ملی بانوان در مورد اتفاقات اخیر پیرامون حضورش در ترکیب تیم ملی و شکایت فدراسیون فوتبال اردن صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، زهره کودایی در برنامه زنده تلویزیونی در خصوص  حضورش در فوتبال و در ترکیب تیم ملی بانوان اظهار داشت: ما نتایج خوبی در مسابقات مقدماتی جام ملت ها گرفتیم و برای اولین بار در تاریخ توانستیم به این مسابقات صعود کنیم. من اصالتاً ایذه‌ای هستم و از این شهر استعدادهای زیادی به ورزش ایران معرفی شده است. در اهواز علاقه به فوتبال زیاد است و من هم خیلی زود این علاقه ام را متوجه شدم و از 15 سالگی فوتبال را شروع کردم و از همان ابتدا تا الان در تیم ملی بزرگسالان حضور داشتم و در طول این سال‌ها همیشه دعوت می‌شدم.

وی افزود: پیش از آمدن خانم ایراندوست در مقطعی به تیم ملی دعوت نشدم ولی خانم ایراندوست که آمدند از من دعوت کردند و خواستند در تیم ملی بازی کنم و جا دارد از ایشان تشکر کنم که به من اعتماد کردند و خدا را شکر توانستم در این مسابقات عملکرد خوبی از خودم به نمایش بگذارم و شرمنده مردمم نشوم.

گلر تیم ملی فوتبال بانوان گفت: من در کودکی سختی های زیادی کشیدم و مجبور بودم در کنار فوتبال دستم در جیب خودم باشم و حامی خانواده ام باشم. هفت خواهر و یک برادر هستیم و خانواده پرجمعیتی هستیم و از این نفرات فقط من وارد ورزش شدم. دوران سختی را پشت سر گذاشتم و همیشه مطمئن بودم نتیجه سختی‌هایم را می‌دیدم. من بعد از فوت پدرم شرایطم سخت تر شد و مادرم باید ما را تامین می‌کرد و وضع مالی خوبی هم نداشتیم و من مجبور بودم از سن کم کار کنم تا کمک خانواده باشم. روزهایی بود که کرایه ماشین نداشتم به محل تمرین بروم. مدتی مجبور شدم نجاری کنم و در کنار ورزش همیشه کار کردم و همیشه از این بابت هم خوشحال بودم.

انتهای پیام/

تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۵  |  ساعت انتشار: ۲۱:۵۴  |  کد خبر: ۱۰۸۸۱۰۴۰  |  منبع: خبرگزاری ایلنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اجتماعی