دانشجویان، سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران

دانشجویان، سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران خبرگزاری آریا- نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله سید احمد خاتمی 12 آذر در مصلای امام‌خمینی (ره) و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، سخنگوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: برنامه نماز جمعه این هفته تهران به یاد شهدای دانشجویی و روز 16 آذر، با محوریت دانشجویی و با میزبانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و دانشجویان برگزار می‌شود.
حجت الاسلام علی نوری ادامه داد: نمازگزاران می‌توانند برای حضور در نمازجمعه از درِ شمالی مصلا (ایستگاه مترو مصلا)، از درِجنوبی خیابان شهید بهشتی (ایستگاه مترو شهید بهشتی) و درِ شرقی خیابان قنبرزاده تردد کنند.
حجت الاسلام نوری افزود: قاری و مؤذن این هفته نمازجمعه شهر تهران آقای سیدمحمدجواد هاشمی از قاریان دانشجویی خواهد بود و در پیش از خطبه‌ها آقای سید شایان ابهری عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و خانم زهرا جوان دبیر سیاسی دفتر تحکیم وحدت به ایراد سخنرانی می‌پردازند.
سخنگوی شورای سیاست گذاری ائمه‌جمعه با اشاره به برگزاری برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی در نماز جمعه تهران عنوان کرد: طبق روال هفته‌های گذشته فرهنگسرای منتظر در بخش خواهران و برادران با سلسله محتوا‌ها و فعالیت‌های گوناگون میزبان نمازگزاران خواهد بود.
حجت الاسلام نوری گفت: یکی از برنامه‌های نمازجمعه این هفته شهر تهران معرفی و عرضه‌ی با تخفیف کتاب «تن‌ها گریه کن» نوشته خانم اکرم اسلامی با موضوع روایت زندگی خانم اشرف سادات منتظری مادر شهید محمد معماریان، تقریظ شده توسط مقام معظم رهبری است و همچنین پخش نماهنگ‌های سخنان مقام معظم رهبری و فعالیت‌های دانشجویی در دستور کار ستاد نماز جمعه تهران این هفته تهران است.
گفتنی است نماز جمعه این هفته، با همت ستاد نماز جمعه تهران، به صورت زنده و تصویری از «هیئت آنلاین» همراه با پوشش جایگاه نماز و فعالیت‌های جانبی در محوطه، پخش خواهد شد و همزمان، این مراسم، از رادیو قرآن، رادیو معارف و رادیو تهران به صورت زنده پخش می‌شود.
طبق روال، ساعت 10 صبح در‌های مصلا به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 10 و 45 دقیقه آغاز خواهد شد.
 

تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۱۲  |  ساعت انتشار: ۱۴:۲۴  |  کد خبر: ۱۰۹۰۷۶۸۸  |  منبع: خبرگزاری آریا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار سیاسی