لزوم تعریف ۱۰ پروژه اجتماعی در شهرستان های همدان

همدان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان گفت: تعداد ۱۰ پروژه بزرگ و مرتب اجتماعی، در تمامی شهرستان ها، با هدف رعایت مسائل مختلف اجتماعی و ارتقای سطح کیفی و کمی جامعه تعریف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی باب الحوائجی ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده که در استانداری همدان برگزار شد، با بیان اینکه در حوزه اجتماعی مهمترین افرادی که باید برای مسائل اجتماعی تصمیم بگیرند دور هم جمع شدند تا با عزمی جزم برای انجام کارهای اجتماعی، تلاش کنند، گفت: دولت سیزدهم دولت مردم و حرکت‌های مردمی است.

وی با تاکید بر اینکه حضور مدیران کل در جلسات کارگروه‌های اجتماعی و سیاست گذاری متناظر، الزامی است، تصریح کرد: انگیزه جدی برای خدمت به مردم، یکی از مهمترین ویژگی‌های مدیران کل استان در دولت سیزدهم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان خاطرنشان کرد: فصل تخصیص بودجه در کشور آغاز شده و دستگاه‌های اجرایی استان باید حق استان را از اعتبارات وزارت‌خانه‌ها در حوزه‌های مختلف جذب کنند.

باب الحوائجی با تصریح بر اینکه آسیب‌های اجتماعی حوزه بسیار حساسی است و کانال‌های جذب بودجه برای این حوزه باید شناسایی شود، عنوان کرد: یکی از وظایف و برنامه‌های دولت سیزدهم در راستای حکمرانی خوب، ایجاد نشاط و تحرک اجتماعی و کاهش افسردگی‌های ادواری است و کارگروه اجتماعی اداره آن را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: مستندسازی یکی از ارکان این کارگروه است که باید اطلاعات آن به صورت واقعی ارائه شود.

باب الحوائجی با بیان اینکه تعداد ۱۰ پروژه بزرگ و مرتب اجتماعی، در ۱۰ شهرستان استان، با هدف رعایت مسائل مختلف اجتماعی و ارتقای سطح کیفی و کمی جامعه تعریف شود تا برنامه‌های اجتماعی بر اساس آن به اجرا در آید، گفت: تمامی کارگروه‌ها در حوزه‌های مختلف در حال اجرا و فعالیت دستگاه‌ها در حال بازگشت به فرآیند خود همچون زمان قبل از کرونا است.


تاريخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۱۷  |  ساعت انتشار: ۱۸:۳۱  |  کد خبر: ۱۰۹۳۰۵۴۴  |  منبع: مهر نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار استان ها