برند شرافیت پوشش جدید هنرمندان در تیم گلف و همینطور تیم فوتبال شده است و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. هم پیام‌های انسان دوستانه و شعار صلح و هم اهمیت استفاده از تولیدات با کیفیت داخلی

برند شرافیت پوشش جدید هنرمندان در تیم گلف و همینطور تیم فوتبال شده است و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. هم پیام‌های انسان دوستانه و شعار صلح و هم اهمیت استفاده از تولیدات با کیفیت داخلی.

 در این مقاله قصد داریم تا پس از بررسی اهمیت استفاده از تولیدات با کیفیت داخلی و همینطور موضع هنرمندان نسبت به این موضوع به دلایل کیفیت برند انتخابی تیم‌های ورزشی هنرمندان بپردازیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

چرا تولید ایرانی  ؟

اینکه چرا باید از تولید داخل حمایت شود و همینطور باید تا حد ممکن این تولیدات را جایگزین تولیدات خارجی کنیم دلایل بسیار زیادی دارد. دلایلی که پوشش جدید هنرمندان کاملاً آن‌ها را منعکس می‌کند و ما نیز قصد داریم به صورت جزئی‌تر در ادامه به بررسی آن‌ها بپردازیم. تولید داخل موضوعی است که توسط بسیاری از کشور‌های جهان حتی کشور‌هایی که در وضعیت اقتصادی خوبی به سر می‌برند به شدت مورد توجه است. این موضوع به قدری اهمیت دارد که کشور‌هایی که دارای اقتصاد‌های مبتنی بر فروش منابع طبیعی و یا موارد اینچنینی دیگر بودند نیز امروزه سعی در تغییر سیستم اقتصادی خود و روی آوردن به تولیدات می‌باشد. پیش از این که به صورت جزئی و کامل در مورد اهمیت تولید داخل صحبت کنیم اولین موضوعی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که ایران دارای پتانسیل بسیار بالایی برای تولید محصولات با کیفیت که مورد مصرف داخل و حتی خارج از کشور است می‌باشد. مواردی از جمله منابع طبیعی غنی مار از تهیه مواد اولیه بی‌نیاز می‌سازد و همینطور در اختیار داشتن تکنولوژی و نیروی کار متخصص همگی در کنار یکدیگر در ایران وجود داشته و می‌توان بسیار بهتر از چیزی که امروز در نظر مصرف‌کنندگان است تولید داخل را با کیفیت‌تر و بهتر کرد. به عبارت دیگر حیف است اگر این همه منابع و تخصص مورد استفاده قرار نگرفته و همچنان در بسیاری از محصولات کشور وابسته به واردات خارجی باشد و به این مورد می‌توان به عنوان اولین دلیل برای حمایت از تولید داخل نگاه کرد. چرا که تعیین‌کننده نهایی وضعیت کشور از نظر تولید تولید‌کنندگان نیستند بلکه اقشار جامعه این وظیفه را دارند و اولین پیامی که پوشش جدید هنرمندان قصد انتقال آن را دارد همین موضوع حمایت اقشار مختلف جامعه از تولید داخل می‌باشد.

ایجاد اشتغال

موضوع بعدی که در بحث تولید داخل اهمیت پیدا می‌کند بحث اشتغال زایی می‌باشد. تولید ناخالص داخلی فرآیندی است که احتیاج به نیروی انسانی زیاد و کارآمدی دارد تا بتوان به بهترین شکل ممکن از آن بهره‌برداری کرد و در همین مسیر مشاغل زیادی تولید خواهند شد. حمایت از تولید داخل به صورت مستقیم و غیر مستقیم باعث ایجاد مشاغل مختلف و متفاوتی خواهد شد که هر فرد با هر میزان تخصصی را پوشش داده و باعث ایجاد درامده مفید و مناسب برای اقشار مختلف جامعه خواهد شد. از طرفی به دلیل نیاز به تخصص برای تولید یک سری از محصولات داخلی می‌توان گفت که از دیگر فواید اتکا به تولید داخلی تولید و رشد تخصص‌های مختلف و همینطور پیشرفت علمی و فنی یک جامعه می باشد.

رشد اقتصادی و افزایش قدرت ارز ملی

استفاده از کالا‌هایی که در کشور تولید می‌شوند به صورت مؤثری می‌تواند منجر به رشد اقتصادی و افزایش راندمان چرخه اقتصادی کشور ‌شود. اقتصاد‌های مبتنی بر تولید از قدرتمندترین شکل‌های اقتصاد بوده و بهترین نتایج را برای یک کشور از نظر اقتصادی به ارمغان خواهند آورد. از طرفی تولید و صادرات مداوم باعث ایجاد تراز تجاری بسیارمناسب شده‌ و می‌توان گفت که مصرف کالا‌های محلی به تثبیت ارزش پول محلی کمک خواهند کرد و این امر باعث ایجاد ذخایر ارز‌های خارجی برای حمایت از موقعیت اقتصادی کشور خواهد شد و در مجموع همه این موارد باعث خواهند شد تا اقتصاد یک کشور به شکل مناسبی پیشرفت کند.

ثبات قیمت

عدم ثبات قیمت و تورم در بازار از آزار دهنده‌ترین موضوعات برای اقشار مختلف جامعه اعم از مردم و یا حتی کاسبین می‌باشد. تورم و عدم ثبات قیمت یکی از شایع‌ترین مشکلات در اقتصاد‌های جهانی است که هر کشوری حداقل یک بار در طول تاریخ خود آن را تجربه کرده است و به واسطه همین تجربه تلخ بسیاری از اقتصاد‌های بزرگ دنیا شش دانگ حواس خود را به کنترل اوضاع ثبات قیمت و همینطور جلوگیری از ایجاد تورم در بازار جمع کرده‌اند.

مزایای استفاده از تولیدات داخلی تنها به این موارد ختم نشده و دایره بسیار گسترده‌تری دارد اما تنها به برجسته‌ترین گزینه‌ها اشاره کردیم. اما در کنار تمام مزایایی که برای تولید داخل وجود دارد شاید از خودتان بپرسید که چرا تولیدکننده‌ها بهتر عمل نمی‌کنند و چرا تولیدات داخل انقدر کم است؟ در پاسخ به این سؤال باید به خدمت شما عرض کنیم که تولیدات داخلی موانع زیادی دارند و یک تولید‌کننده باید دردسر‌ها و دشواری‌های زیادی را پشت سر بگذارد تا بتواند در نهایت محصولی مناسب به مشتری ارائه دهد که در ادامه بیشتر در مورد این موانع صحبت خواهیم کرد. اما لازم به ذکر است یکی از دلایل پوشش جدید هنرمندان اشاره به همین موضوع موانع سفت و سخت تولید دارد.