نمایشگاه گل و گیاه همدان در سایت جدید آغاز بکار کرد+تصاویر

نمایشگاه گل و گیاه در محل جدید نمایشگاه بین المللی همدان به صورت آزمایشی آغاز بکار کرد | این نمایشگاه در محل سایت جدید نمایشگاهی واقع در بلوار فرودگاه برگزار شد. سرویس‌های حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس خط واحد، تاکسی و تاکسی‌های اینترنتی جهت ارائه خدمت به بازدیدکنندگان محترم هماهنگ شده است.

به گزارش همدان پرس؛مدیرعامل نمایشگاه بین المللی همدان با اعلام برگزاری نمایشگاه گل و گیاه در محل جدید نمایشگاه بین المللی همدان به صورت آزمایشی و قبل از افتتاح رسمی، گفت: در این نمایشگاه 130 واحد از 13 استان مختلف کشور محصولات خود را ارائه خواهند کرد.

حمید گلی پور بیان کرد: این نمایشگاه در محل سایت جدید نمایشگاهی واقع در بلوار فرودگاه برگزار شد و سرویس‌های حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس خط واحد، تاکسی و تاکسی‌های اینترنتی جهت ارائه خدمت به بازدیدکنندگان محترم هماهنگ شده است.

وی ادامه داد: محل حرکت تاکسی‌های درون شهری به سمت سایت جدید نمایشگاهی همدان در ایستگاه تاکسی روگذر شهید همدانی (چراغ قرمز قدیم) در نظر گرفته شده است.


وی اعلام کرد: این نمایشگاه در زمینی به مساحت 20 هکتار احداث شده است. فاز اول این نمایشگاه 8 هزار متر و سایت اداری آن هزار متر مساحت دارد. همچنین 8 هزار متر فضای باز برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی همدان ادامه داد: احداث فاز دوم این نمایشگاه به زودی آغاز خواهد شد و به محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی اختصاص خواهد یافت.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته، هر ساله 12 نمایشگاه برگزار شد، گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا در حالی که اغلب نمایشگاه‌های کشور به دلیل عدم برگزاری نمایشگاه و نبود درآمد تعدیل نیرو داشتند، نمایشگاه بین المللی همدان با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی هر سال حداقل 12 نمایشگاه برگزار کرد و در عین حال به عنوان یکی از واحدهای برتر در رعایت پروتکل‌های کرونا از سوی ستاد کنترل و پیشگری کرونا در استان معرفی شد.


گلی پور با تاکید بر ظرفیت موجود در همدان در عرصه گردشگری، افزود: با توجه به اینکه سایت جدید نمایشگاه بین المللی همدان تقریبا بزرگترین نمایشگاه غرب کشور است و مسیر دسترسی به مرز غربی کشور و همچنین نزدیکی به پایتخت، این پتانسیل وجود دارد که به پایلوت نمایشگاهی غرب کشور تبدیل شود.


وی اعلام کرد: بیست و دومین نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و ماهی زینتی از سوم تا هشتم خردادماه در محل جدید نمایشگاه بین المللی همدان در حال برگراری است و بازدیدکنندگان محترم می‌توانند از ساعت 16 الی 22 از نمایشگاه بازدید کنند. همچنین این نمایشگاه جمعه به صورت یکسره از 10 صبح تا 10 شب پذیرای بازدیدکنندگان است.


برای مشاهده تصاویر نمایشگاه گل و گیاه همدان کلیک کنیدتاريخ انتشار: ۱۴۰۱/۳/۴  |  ساعت انتشار: ۱۲:۱۴  |  کد خبر: ۱۱۴۷۵۶۲۰  |  منبع: همدان پرس  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی