جزئیات بیشتر از نحوه‌ی برگزاری E۳ ۲۰۲۳ اعلام شد؛‌ نمایشگاه عمومی برگزار می‌شود

مدتی است که می‌دانیم که رویداد E3 سال ۲۰۲۳  قرار است به‌صورت حضوری برگزار شود. اکنون، جزئیات جدید و تاریخ‌ برگزاری آن مشخص شده است.

طبق جزئیات اعلام شده، مراسم E3 2023 در ۴ روز برگزار خواهد شد. این رویداد از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ ژوئن در مرکز همایش‌های لس‌آنجلس برگزار خواهد شد. قبل از برگزاری رویداد به‌صورت حضوری و از تاریخ ۱۱ ژوئن برنامه‌های دیجیتال و کنفرانس‌های در نظر گرفته‌شده نمایش داده خواهند شد.

۴ روز برگزاری مراسم به دو قسمت تقسیم شده‌اند که قسمت اول برای شرکت‌ها و موارد تجاری و بخش دوم برای مخاطبان و گیمرها در نظر گرفته شده است. بخش تجاری نمایشگاه از تاریخ ۱۳ تا ۱۵ ژوئن برگزار می‌شود. این بخش مختص اهالی صنعت و افرادی است که نام آن‌ها ثبت شده است. روز ۱۵ و ۱۶ ژوئن نمایشگاه برای عموم مردم و گیمرها در دسترس خواهد بود.

در کنار تقسیم روزهای برگزاری نمایشگاه، مکان برگزاری آن‌ها جداگانه در نظر گرفته شده است. بخش تجاری برنامه‌ که برای اهالی صنعت در نظر گرفته شده، دارای سالن‌های اختصاصی و فضاهایی برای جلسه‌های گفتگو و همچنین مکانی برای پیش‌نمایش‌ بازی‌ها برای رسانه‌ها است.

E3 2023

بخشی که برای مخاطبان در نظر گرفته شده، در سالن متفاوتی جریان دارد و تجربه‌ی بعضی از بازی‌ها برای عموم در دسترس است. همچنین راه‌هایی برای ارتباط با توسعه‌دهندگان، سازندگان محتوا و شخصیت‌های شناخته‌شده وجود خواهد داشت. همچنین یک سالن نمایش ویژه برای محتوای مختلف اختصاص داده شده است که جزئیاتی عمیق‌تر از بازی‌ها را به تصویر می‌کشد.

سازمان ESA برای برگزاری E3 با ReedPop که سازمان‌دهنده رویدادهایی مانند PAX، EGX، و New York Comic-Con است، همکاری می‌کند.

ظاهراً مسئولان برگزارکننده‌ی این نمایشگاه قصد دارد حتی از شرکت‌ها و بازی‌هایی که به‌صورت رسمی در این رویداد شرکت نکرده‌اند هم پشتیبانی کنند. برای مثال، اگر شرکتی در رویداد سامر گیم فست جف کیلی هم شرکت کرده باشد، درهای E3 سال ۲۰۲۳ بر روی آن باز خواهد بود.

این اولین حضور جدی E3 از سال ۲۰۲۰  به بعد است. در سال ۲۰۲۱ نمایشگاه فقط به‌صورت دیجیتالی برگزار شد و در سال قبل هم این رویداد نه به‌صورت حضوری و نه دیجیتالی برگزار نشد.

منبع: Destructoid

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


تاريخ انتشار: ۱۴۰۱/۷/۱۲  |  ساعت انتشار: ۱۶:۱۶  |  کد خبر: ۱۱۸۹۴۸۱۵  |  منبع: دیجی کالا مگ  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار گوناگون