صمد مرفاوی: به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنیم/ شناخت کاملی از عراق داریم

صمد مرفاوی در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش طرفداری، تیم جوانان ایران برای گرفتن مجوز حضور در جام جهانی باید روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی ازبکستان برگزار می شود، تیم عراق را شکست دهد و به جمع چهار تیم برتر این مسابقات صعود کند.

صمد مرفاوی در نشست خبری دیدار برابر تیم جوانان عراق که روز شنبه در تاشکند برگزار خواهد شد گفت:

این بازی حساسیت خودش را دارد. باید تمرکز زیادی داشته باشیم برای این دیدار. به جز پیروزی به چیز دیگری فکر نمی کنیم. همه بازیکنان آماده هستند و با تمام توان به میدان خواهیم رفت تا به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که سرمربی تیم جوانان عراق که در فوتبال ایران هم بازی کرده را چقدر می شناسید گفت:

عماد رضا بازیکن بسیار باکیفیتی در فوتبال ایران بود اما ما فوتبال عراق را به طور کامل می شناسیم. از سالهای گذشته ما با فوتبال عراق بازی کردیم و شناخت کاملی از آنها داریم. خیلی از بازیکنان گذشته این تیم را هم می شناسم. البته این شناخت دو طرفه است و عراقی ها هم شناخت خوبی از ما دارند. امیدوارم هر تیمی که شایسته تر است بتواند به پیروزی برسد.

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران در ادامه ارزیابی اش از حریف روز شنبه گفت:

وقتی یک تیم این شایستگی را دارد که از گروهش بالا آمده است حتما تیم قدرتمندی است. ارزیابی ما این است که عراق تیم خوب و توانمندی است و برای بازی به این مهمی برنامه های فنی خودمان را داریم و سعی می کنیم که به بهترین شکل ممکن این برنامه ها را در زمین پیاده کنیم.

صمد مرفاوی تاکید کرد:

سعی می کنیم از موقعیت هایی که به دست می آوریم استفاده کنیم. قطعا عراقی ها هم شناخت کاملی از ایران دارند و آنها هم برای رسیدن به پیروزی برنامه های فنی خاص خودشان را دارند. امیدوارم بتوانیم به پیروزی برسیم.

وی در مورد نقش دیدارهای مرحله مقدماتی در آماده تر شدن تیم ایران گفت:

تیم هایی که ما در مرحله مقدماتی با آنها بازی کردیم توانمند بودند. ما در گروه مرگ بودیم چرا که در گروه ما تیم 6 امتیازی حذف شد اما در گروه های دیگر با 4 امتیاز صعود کردند. آنها بازیها از نظر فنی خیلی به ما کمک کرد. ما پروژه ای را شروع کردیم که از مرحله مقدماتی آغاز شد. بازیهای مقدماتی کمک کرد که ما انسجام تیمی خوبی به دست بیاوریم و اعتماد به نفس خوبی برای تیمم به همراه داشته باشد.

مرفاوی در مورد این که دیدار برابر عراق ایران را به جام جهانی می رساند گفت:

به هر حال این مسیری است که ما باید آن را طی کنیم. مسیر سختی در پیش داریم اما هر مربی باید برنامه خاص خودش را داشته باشد. این پله ای است که ما را به جام جهانی می رساند. این برای من و بازیکنانم روشن است و سعی می کنیم به نحو احسن این مرحله را هم پشت سر بگذاریم و وارد مرحله بعد شویم.

اخبار داغ


تاريخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۱۹  |  ساعت انتشار: ۱۰:۴۲  |  کد خبر: ۱۲۳۳۳۲۶۸  |  منبع: طرفداری  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار ورزشی