نوزیع ۸۰۸ تن گوشت منجمد و عرضه میوه در ۹۵ نقطه همدان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از توزیع ۲۱۴ تن گوشت قرمز منجمد و ۵۹۴ تن گوشت مرغ منجمد طی اسفند ماه با نظارت دقیق ناظران سازمان در سطح استان خبر داد | عرضه میوه شب عید از ۲۶ اسفند ماه شروع شده و در ۹۵ نقطه سطح استان همدان و شهرستان‌های استان در حال توزیع است

به گزارش همدان پرس؛ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از توزیع ۲۱۴ تن گوشت قرمز منجمد و ۵۹۴ تن گوشت مرغ منجمد طی اسفند ماه با نظارت دقیق ناظران سازمان در سطح استان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان رضا بهراملو با بیان اینکه عمده مراکز عرضه این محصولات مناطق کمتر برخوردار بوده‌اند افزود: همچنین ۷۷۶ تن شکر و ۶۶۰ تن برنج هندی در اسفند امسال توزیع شده است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات منظم روزانه قرارگاه امنیت غذایی استان از ابتدای اسفند با حضور اعضای مجموعه بزرگ جهاد کشاورزی استان، دستگاه‌های حاکمیتی و نظارتی استان اظهار داشت: نظارت بر بازار به صورت مستمر و شبانه روزی انجام شده و تا به امروز بازار اقلام کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از ثبات خوبی برخوردار بوده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان یادآور شد: وضعیت باثبات و موجودی مطلوب کالاهای اساسی استان و توزیع مناسب این اقلام حاصل زحمات مجموعه بزرگ جهاد کشاورزی استان و نهادهای نظارتی و حاکمیتی و همدلی و هم افزائی مسئولان استان است.

بهراملو افزود: با رصد روزانه بازار نحوه توزیع کالاها و اقلام کالاهای اساسی به صورت روزانه مدیریت و برنامه ریزی شده است و سهمیه‌های توزیعی و مناطق توزیع به صورت روزانه تنظیم و در قالب مدیریت پویا اعمال شده است تا کمبود اقلام در بازار پیش نیاید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از پیگیری جذب سهمیه گوشت گرم وارداتی به استان خبر داد و گفت: توزیع گوشت گرم وارداتی در استان در ایام ماه مبارک رمضان پیش بینی شده است.

عرضه میوه شب عید در ۹۵ نقطه سطح استان همدان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: عرضه میوه شب عید از ۲۶ اسفند ماه شروع شده و در ۹۵ نقطه سطح استان همدان و شهرستان‌های استان در حال توزیع است و تا دوم عید نوروز ادامه دارد.

بهراملو با بیان اینکه میوه تهیه شده از لحاظ کیفیت و سایز مورد رصد قرار گرفته و دارای کیفیت مطلوبی است، افزود: در حال حاضر ۵۰۰ تن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال برای استان همدان تامین شده که در صورت نیاز افزایش می یابد.

وی یادآور شد: قیمت هر کیلو سیب قرمز تنظیم بازار شب عید در این غرفه ۲۶ هزار تومان، سیب زرد ۳۰ هزار تومان و پرتقال ۱۸ هزار تومان در حال عرضه است.

بهراملو با بیان اینکه مردم استقبال خوبی در خرید میوه شب عید از این غرفه های تعیین شده تاکنون داشته‌اند، تصریح کرد: تامین این میزان میوه شب عید استان برعهده تعاون روستایی و قیمت آن حداقل ۲۰ تا ۲۵ درصد پایین تر از بازار است.

تاريخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۲۸  |  ساعت انتشار: ۱۰:۳  |  کد خبر: ۱۲۳۷۶۵۱۵  |  منبع: همدان پرس  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی