استقلال و استراماچونی به کجا رسید ؟

در پی تداوم مشکلات مالی در استقلال ریکاردو ساپینتو سرانجام سکوت را شکست و در پایان بازی با فولاد به مشکلات مالی تیمش اشاره کرد. بعد از این بازی برخی از بازیکنان استقلال با انتشار استوری صحه روی حرف های ریکاردو ساپینتو گذاشتند که در نهایت باشگاه استقلال با علم به اینکه بازیکنان استقلال تاثیر از عارف غلامی گرفته اند، این بازیکن را جریمه کرد و این حکم موجب دفاع همه جانبه سرمربی و بازیکنان استقلال از عارف غلامی شد!

باشگاه استقلال که در تلاش برای پرداخت بدهی استراماچونی است، به نظر در چنین روزهایی انتظار خویشتن داری از بازیکنان دارد اما ریکاردو ساپینتو در پایان بازی با فولاد گفت:« اینروزها همه نگاه ها متوجه پرداخت بدهی استراماچونی است اما هم من و هم بازیکنان حق داریم، به تعهدات باشگاه حساس باشیم و انتظار پرداخت مطالبات از سوی باشگاه را داشته باشیم.» جالب اینجاست بر اساس خبرهای رسیده باشگاه استقلال هنوز موفق به پرداخت بدهی استراماچونی هم نشده است! زنگ خطر برای این تیم به صدا در آمده است و با توجه به اینکه در تعطیلات نوروز بسر می بریم، به نظر می رسد، پرداخت بدهی استراماچونی به دراز کشیده شود و اگر در موعد مقرر این بدهی پرداخت نشود، کمترین اتفاق ممکن برای تیم آبی حذف مجوزحرفه ای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا است و یک بار دیگر آبی ها فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را از دست می دهند!

استقلال و استراماچونی به کجا رسید ؟

بازیکان استقلال انتظار داشتند با توجه به نتایج خوب در لیگ برتر و جام حذفی پیش از عید پاداش های معوقه و هم چنین درصدی از قرارداد خود را دریافت کنند اما آنها دست خالی به خانه های خود رفتند و جالب تر اینکه باشگاه از آنها به خاطر اعتراض به مسایل مالی در فضای مالی ناراحت هم شده است! این ممکن است در ادامه مسیر چالش های جدیدی را در تیم آبی به وجود بیاورد که به طور حتم این حاشیه ها برای تیمی که به دنبال تکرار قهرمانی در لیگ برتر است و در جام حذفی هم با قرعه خوبی روبرو شده، دردسر آفرین است.

 


تاريخ انتشار: ۱۴۰۲/۱/۱  |  ساعت انتشار: ۲۲:۶  |  کد خبر: ۱۲۳۸۵۴۶۹  |  منبع: افکار نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی