امام راحل خودباوری، انسان سازی وهمدلی را به ملت ایران هدیه کرد

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ محمدجواد زاده کمند روز پنجشنبه در مراسم تجدید میثاق سربازان برگزیده و نمونه نیروهای مسلح درحرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی در جمع فرماندهان و مسوولان ستاد نیروهای مسلح ارتش و سپاه اظهارکرد: امام راحل با عنایت خداوند متعال و رهبری عالمانه ملت ایران را از تاریکی و ظلمت نجات داد و با پشتیبانی همین مردم انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند.

وی افزود: ما امروز در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی (ره) با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگر سرباز در اینجا حضور یافته ایم تا بار دیگر با آرمان های والای امام راحل و شهدا میثاق ببندیم و ایستادگی خود را در راه آنان به همه ثابت کنیم.

سرتیپ زاده کمند اظهارداشت: امام راحل با پیروزی انقلاب اسلامی ظلم ستیزی را نه تنها به ملت ایران و بلکه به تمام ملل جهان عرضه داشت وبر این اساس امروز ایران اسلامی خانه امید همه مسلمان جهان شده است.

وی با تاکید بر اینکه ما امروز همه چیز خود را از امام راحل داریم، گفت: امام خمینی (ره) با صدور انقلاب اسلامی در جهان تحول بزرگی را در منطقه رقم زدند و این تحول را باید شجره طیبه دانست که ریشه آن خود شخص حضرت امام راحل بودند.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا افزود: ما امروز استقلال ، آزادی در نظام جمهوری اسلامی را مدیون خون شهدا و صبر و بردباری خانواده های آنان می دانیم.

وی گفت: جوانان ما که سربازان این مرز وبوم هستند در حقیقت از حضرت علی اکبر (ع) سرمشق و الگو گرفته اند و برای دفاع از میهن خود سر از پا نمی شناسند و در تمام عرصه های پیشرفت و توسعه کشور اعم از علم و دانش، سازندگی تلاش و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرده اند.

وی با بیان اینکه شعار امروز جوانان ما همان شعار روز عاشورای حضرت علی اکبر (ع) برای دفاع از انقلاب امام حسین (ع) است، اظهارداشت: دشمنان نظام اسلامی بدانند جوانان این مرز وبوم از راهی که امام راحل و خط ولایت ترسیم کرده اند یک گام به عقب برنخواهند گشت و همواره در جهت اعتلای اسلام و خدمت به میهن عزیز زیر پرچم ولایت ثابت قدم خواهند بود.

1417/1194/1724/ 1650


تاريخ انتشار: ۱۳۹۴/۳/۷  |  ساعت انتشار: ۱۲:۱۵  |  کد خبر: ۲۲۴۷۹۴۷  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اجتماعی