اخبار مرتبط

سه کیلوگرم تریاک در راه آهن زنجان کشف شد

زنجان - ایرنا - پلیس راه آهن شمالغرب از کشف سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک سوداگر مرگ در راه آهن زنجان خبر داد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ سمیران علیزاده روز دوشنبه درباره این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: متهم دستگیر شده در پوشش مسافر نسبت به جابجایی این میزان مواد مخدر اقدام کرده بود که با تیزبینی پلیس راه آهن زنجان در دام قانون گرفتار شد.
وی افزود: ماموران پلیس راه آهن شمالغرب پس از ورود قطار تهران - زنجان به ایستگاه زنجان به این مسافر مظنون شدند و در بازرسی از کوله پشتی متهم، این مقدار مواد مخدر را کشف و ضبط کردند.
علیزاده اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به منظور اعمال قانون به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضایی زنجان تحویل شد.
***کشف بیش از 22 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 22 کیلو و 450 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری سه قاچاقچی سابقه دار در یک عملیات پلیسی خبر داد‌.
سردار علی آزادی گفت: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از فعالیت یک باند در امر تهیه و توزیع مواد مخدر مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد متهمان به صورت عمده در تهیه و قاچاق موادمخدر فعالیت داشته و قصد دارند مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از استانهای شرقی به وسیله 2 دستگاه خودرو به قصد توزیع به استانهای غربی انتقال دهند.
آزادی ادامه داد: عملیات دستگیری متهمان آغاز و ماموران موفق شدند متهمان را با 2 دستگاه کامیون در اتوبان زنجان - قزوین شناسایی و متوقف کرده و در بازرسی خودروها، مقدار 22 کیلو و 450 گرم ماده مخدر از نوع تریاک را که در کامیون ها جاسازی شده بود کشف کنند.
وی افزود: این متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و روانه زندان شد.

*** کشف سیگار خارجی قاچاق
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی زنجان از یک قاچاقچی سیگار، مقدار 109 هزار و 800 نخ انواع سیگار قاچاق خارجی کشف کرد.
سرهنگ جعفر کردلو افزود: این میزان سیگار خارجی از یک دستگاه پراید درحال تردد از جاده قدیم زنجان - میانه، کشف و ضبط شد.
6084/6085

تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۷  |  ساعت انتشار: ۹:۹  |  کد خبر: ۳۴۴۹۱۷۳  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - زنجان  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی