اخبار مرتبط

اسیدپاشی در اسلام آباد به دلیل اختلافات شخصی بوده است

کرمانشاه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه با اشاره به وقوع یک فقره اسیدپاشی در شهرستان اسلام آباد غرب در روز یکشنبه (26 فروردین) گفت: انگیزه عاملین این جرم اختلافات شخصی با بزه دیده (قربانی) بوده است.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه روز پنجشنبه به نقل از محمدحسین صادقی افزود: یکی از متهمان این حادثه توسط ضابطین قضایی استان دستگیر شده است.
روز یکشنبه 26 فروردین 2 مرد موتورسوار در راه مدرسه بر صورت پسربچه ای 11 ساله اسید پاشیدند و متواری شدند.
این قربانی اسیدپاشی اکنون در بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه بستری است و به گفته مدیران بیمارستان 9 درصد از ناحیه صورت و دست دچار سوختگی شده است.
صادقی در ادامه همچنین از کشف 446 بطری مشروبات الکی خارجی در استان خبر داد و گفت: این پرونده سه متهم دارد که تاکنون یکی از آنها دستگیر شده و 2 متهم دیگر نیز تحت تعقیب قضایی قرار دارند.
دادستان کرمانشاه همچنین به کشف کارگاه بزرگ مواد آرایشی غیربهداشتی در کرمانشاه در هفته جاری اشاره کرد و افزود: ضابطین دستگاه قضایی در این کارگاه موفق به کشف 43 هزار و 119 قلم مواد آرایشی غیربهداشتی به ارزش 9 میلیارد ریال شدند.
به گفته او، علاوه براین لوازم، دستگاه چاپ آرم جعلی نیز در این کارگاه کشف و ضبط شد.
صادقی در ادامه از دستگیری سارق حرفه ای سیم برق در کرمانشاه خبر داد و گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سیم برق در محلات شهر کرمانشاه، ضابطین قضایی استان موضوع را در دستور کار دادند که به دستگیری سارق حرفه ای منتهی شد.
وی در ادامه با بیان اینکه در روز سه شنبه (28 اسفند) 57 هزار و 800 نخ سیگار قاچاق توسط ضابطین قضایی در یکی از محورهای ورودی استان کشف و ضبط شد، اظهار کرد: این محموله سیگار قاچاق با یک دستگاه خودروی سواری پراید برای توزیع در استان به مقصد کرمانشاه در حرکت بود که 2 متهم قاچاق این کالا توسط پلیس آگاهی دستگیر شدند.
وی همچنین از آتش سوزی یک دستگاه پراید به همراه سرنشین آن در حوزه شهرستان کرمانشاه خبر داد و یادآورشد: پرونده قضایی برای این حادثه تشکیل شد و با دستور ویژه قتل، جسد برای شناسایی و بررسی علت آتش سوزی در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت، 371 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.
3033/8066

تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱/۳۰  |  ساعت انتشار: ۲۲:۱۵  |  کد خبر: ۳۴۶۳۶۹۸  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اجتماعی