اخبار مرتبط

تشریح برنامه های هفته سلامت در گلستان

گرگان- جانشین دبیر هفته سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته سلامت برنامه‌های مختلف و متنوعی در سطح استان گلستان اجرایی خواهد شد.

رضا متکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن هفته سلامت برنامه‌های متنوعی در سطح استان برگزار خواهد شد که روز نخست هفته سلامت را با شعار «عدالت در دسترسی به خدمات سلامت، حق مردم، مسئولیت حکومت» پشت سر گذاشتیم.

وی افزود: در این روز برنامه‌هایی همچون نواختن نوای سلامت، راه‌اندازی برنامه صدای سلامت، اتوبوس ایدز و کامیونت دندانپزشکی اجرا شد.

جانشین دبیر هفته سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان افتتاح نمایشگاه هفته سلامت و عیادت از بیماران حوادث ترافیکی را از برنامه‌های روز دوم اعلام کرد و گفت: این روز با شعار «سلامت برای همه، در همه‌جا» فعالیت‌های خود را آغاز خواهد کرد.

وی تصریح کرد: سومین روز از هفته سلامت با شعار مقابله با آسیب‌های اجتماعی، تعهد و مسئولیت‌پذیری نهادهای مؤثر نسبت به برگزاری برنامه ورزش صبحگاهی در پارک شهر اقدام خواهد کرد.

 متکی اظهار کرد: همایش سلامت و تقدیر از حامیان سلامت از برنامه‌های چهارمین روز این ایام خواهد بود که با شعار «حمایت از فقرا در دسترسی به خدمات سلامت» برگزار خواهد شد.

وی افزود: پنجمین روز با شعار ترویج سبک زندگی سلامت‌محور، مراسم متمرکز افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های بهداشتی و درمانی انجام خواهد شد.

جانشین دبیر هفته سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با اشاره به اینکه در ششمین روز از این ایام شعار «اجتماعی شدن سلامت؛ انسجام اجتماعی و نشاط اجتماعی»، برنامه‌هایی همچون ورزش همگانی و اختتامیه نمایشگاه هفته سلامت را خواهیم داشت، گفت: حضور پررنگ دانشگاهیان در نماز جمعه، برپایی چادر سلامت در نمازهای جمعه و سخنرانی رئیس دانشگاه و مدیران شهرستانی در نماز جمعه از دیگر برنامه‌های روز هفتم هفته سلامت با شعار منابع پایدار، جامعه سالم خواهد بود که در این ایام برگزار می‌شود.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲  |  ساعت انتشار: ۱۲:۱۹  |  کد خبر: ۳۴۷۱۵۸۲  |  منبع: خبرگزاری مهر - گلستان  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی