اخبار مرتبط

کمک حامیان به ایتام و فرزندان محسنین ۳۰ درصد افزایش یافت

بجنورد- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: سال گذشته کمک حامیان طرح ایتام با ۳۰ درصد افزایش به بیش از ۱۶ میلیارد تومان رسید.

عباس اهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: برنامه هدف گذاری شده طرح اکرام ایتام در سال ۹۶، ۱۴ میلیارد تومان بوده که با همکاری مردم خیر خراسان شمالی این رقم به ۱۶ میلیارد تومان رسید در حالی که سال ۹۵، ۱۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان جمع آوری شده بود.

وی افزود: بیشترین کمک های جمع شده در طرح اکرام ایتام مربوط به منطقه یک بجنورد با دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و پس از آن شهرستان مانه و سملقان با دو میلیارد و ۳۰۰ میلون تومان و سپس منطقه دو بجنورد با دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بیشترین آمار را به خود اختصاص داده اند.

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی بیان کرد: با هدف گذاری انجام شده امیدواریم امسال مردم خیر و نیکوکار استان بیش از سال گذشته با این نهاد در طرح اکرام ایتام و محسنین همکاری کنند.

اهرابی تصریح کرد: هم اکنون ۲۵ هزار و ۳۰۴ حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد خراسان شمالی همکاری دارند که از این تعداد هفت هزار و ۱۱۶ نفر سال گذشته جذب شدند.

وی با بیان اینکه تمامی ایتام زیر ۱۸ سال در خراسان شمالی دارای حامی هستند، بیان کرد: هم اکنون سه هزار و ۵۶۰ یتیم در استان از حامی برخوردار هستند.

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی در ادامه به طرح فرزندان محسنین اشاره کرد و افزود: باتوجه به اینکه فرزندان محسنین کودکان بدسرپرست هستند و به شدت نیاز به حمایت دارند، مردم نیکوکار استان از سه هزار و ۱۹۱ نفر این کودکان را حمایت می کنند.

اهرابی تصریح کرد: همچنین در حال حاضر ۱۶۷ نفر از فرزندان محسنین زیر ۱۸ سال فاقد حامی هستند که از مردم نیکوکار و خیر استان خواهشمندیم از این فرزندان حمایت کنند.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۲/۹  |  ساعت انتشار: ۱۳:۵۳  |  کد خبر: ۳۴۹۶۴۶۳  |  منبع: خبرگزاری مهر - خراسان شمالی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی