اخبار مرتبط

دانش افزایی و سواد رسانه ای سرلوحه اقدامات تبلیغی روحانیون باشد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده، ظهر دوشنبه در جمع روسای ادارات تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی که در حاشیه همایش فصلی روحانیون آذربایجان غربی برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بیان داشت: امروزه روحانیون و مساجد خط مقدم دفاع از دین و انقلاب اسلامی به شمار می روند.

وی همچنین با اشاره به نقش روحانیون در تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی اضافه کرد: روحانیون در راستای تحقق شعار سال و در جهت تقویت تولیدات داخلی نقش آفرینی کنند، اصلی ترین برنامه در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری فرهنگ سازی و ایجاد یک گفتمان عمومی و ملی در سطح جامعه است که روحانیون باید در راستای تقویت و حمایت از کالای ایرانی گفتمان سازی کنند.

حجت‌الاسلام داداش زاده با اشاره به نقش آفرینی و اثر گذاری علماء و روحانیون در بخش های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در سطح جامعه، افزود: حمایت از کالای ایرانی و تحقق شعار سال نیازمند یک فرهنگ عمومی در سطح جامعه است و باید به یک گفتمان عمومی تبدیل شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ضمن اشاره به نفوذ قدرتمند ایران اسلامی در سال های گذشته، تاکید کرد: امروز تمام اهداف دشمنان ایران اسلامی در حوزه اقتصاد است و با این ترفند می خواهند جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه دهند که به لطف خدا در این نقشه شوم هم شکست خواهند خورد و حمایت از کالای ایرانی در راستای مقابله با این نقشه دشمن طراحی و برنامه ریزی شده است.

حجت‌الاسلام داداش زاده با اشاره به اینکه استفاده از کالای ایرانی باید در جامعه به یک ارزش فرهنگی و اخلاقی تبدیل شود که در این زمینه روحانیون نقش مهمی در فرهنگ سازی دارند ادامه داد: خرید کالای ایرانی باید به یک فرهنگ رایج میان مردم تبدیل شود و در این زمینه روحانیون و تاثیرگذاران بر حوزه فرهنگ می‌توانند با تلاشی که انجام می‌دهند، این مسئله را نهادینه کنند. توجه به این موضوع به سود خود مردم است و فرزندان ما اشتغال پیدا خواهند کرد و از بیکاری خارج می‌شوند.

این نشست با بحث و تبادل نظر در خصوص فعالیت های فرهنگی و دینی ادارات تبلیغات اسلامی در سالجاری خاتمه یافت.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۲/۱۰  |  ساعت انتشار: ۱۵:۳۷  |  کد خبر: ۳۵۰۱۰۱۵  |  منبع: خبرگزاری مهر - آذربایجان غربی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی