اخبار مرتبط

همه مردم نگران آینده کارخانه چوب اسالم هستند

فرماندار تالش بااشاره به اینکه سابقه تاریخی فعالیت کارخانه چوب اسالم با زندگی مردم پیوند محکم دارد،گفت: ازین رو حتی مردم عادی که مراوداتی هم با کارخانه ندارند نگران وضعیت آینده این واحد تولیدی می باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، جلسه بررسی وضعیت صنایع چوب اسالم امروز به ریاست فرماندار تالش و با حضور  مدیر عامل صنایع چوب اسالم و مسئولان ذیربط در فرمانداری تالش برگزار شد .

فرماندار تالش با ذکر این نکته که سرنوشت این کارخانه تولیدی برای همه مردم شهرستان حائز اهمیت است اذعان داشت: صنایع چوب اسالم تنها یک واحد تولیدی صرف و یک صنعت ساده نیست، سابقه ی تاریخی فعالیت این کارخانه با زندگی مردم پیوند محکم دارد، ازین رو حتی مردم عادی که مراوداتی هم با کارخانه ندارند نگران وضعیت آینده این واحد تولیدی می باشند و خواسته مردم برای ما اهمیت مضاعف دارد‌.

عیسی مهدوی با بیان این امر که با توجه به دارا بودن امکانات زیرساختی این کارخانه قابل احیا شدن است، تصریح کرد: رایزنی های زیادی توسط شورای تامین در سطح استان و شهرستان در باب این موضوع به جهت احیای مجدد این کارخانه صورت گرفته و مجموعا نظر مطلوب به راه اندازی و راه کار مناسب برای احیای ان می باشد که مسلما مالکین هم خواستار همین امر می باشند ، چرا که در راستای همگام بودن با سیاست های اشتغالزایی دولت وقت، صنایع چوب اسالم می تواند تامین کننده یک اینده روشن در راستای پیشرفت اقتصادی و رشد اشتغالزایی منطقه باشد که نبایستی این موضوع نادیده انگاشته شود.

راه اندازی و احیای مجدد صنایع چوب اسالم در گرو اجرای طرح جدید و همکاری مسئولان

در ادامه سعید عباسی مدیرعامل جدید شرکت صنایع چوب اسالم در این جلسه طرح پیشنهادی مجموعه خود را در چند سناریوی مجزا و در قالب پاورپوینت ارائه و آن را یک طرح کارشناسی شده معرفی و تاکید کرد: در صورت همکاری مسئولین شهرستان، نماینده محترم و مالکین وقت، در زمان کوتاهی با طرح حاضر قادر خواهند بود نه تنها بدهی های معوقه کارخانه را تسویه کنند بلکه با ایجاد محل های درآمد جدید کارخانه و بررسی مزیت ها و فرصت های پیش رو  قول راه اندازی و احیای مجدد صنایع چوب اسالم را به مردم شهرستان بدهند‌.

وی خاطرنشان کرد: از امتیازات این طرح بازگشت سرمایه به سهامداران، عدم الودگی محیط زیستی،فروش عرصه های مازاد به قیمت کل ارزش کارشناسی املاک شرکت و کسب درامد از طریق فعالیت های خارج از کارخانه و همکاری با شهرداری ها در طرح های مشترک می توان نام برد.

لازم بذکر است اعضای حاضر در جلسه پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کرده و بنا به درخواست مدیرعامل پیشنهاد تشکیل کارگروهی مجزا برای بررسی هرچه بیشتر موضوع حساس صنایع چوب اسالم،به فرمانداری ارائه شد.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۵/۳۰  |  ساعت انتشار: ۰:۳۸  |  کد خبر: ۳۷۶۸۸۴۱  |  منبع: خبرگزاری موج  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی