اخبار مرتبط

تجلیل از خانواده معظم ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: خانواده معظم ۶ هزار و ۲۰۰ شهید این استان تا بهمن ماه امسال تجلیل می شوند.

به گزارش ایرنا، محمد صادق دوخایی روز شنبه در نخستین نشست اعضای کمیته اجلاس ایثارگران کنگره ملی نقش امام راحل در جنگ و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی، افزود: دستگاه های اجرایی در این امر مهم مشارکت دارندو برنامه جامعی برای تقدیر از تمامی خانواده شهدا در این استان تدارک شده است.
وی ادامه داد: کمیته اجلاس ایثارگران یکی از بخش های کنگره ملی نقش امام راحل در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی است که بیش از ۳۰ عنوان برنامه تخصصی در آن تدوین و اجرایی می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی اظهار داشت: برای تامین بخشی از هزینه های اجرای برنامه های کمیته اجلاس ایثارگران، هفته آینده نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، استاندار، فرمانده سپاه روح الله و تنی چند از مدیران کل مسئول نهادهای دولتی در کنگره ملی نقش امام راحل در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید این استان با مقامات کشوری دیدار می کنند.
وی بیان کرد: تدارک دیدار مسئولان کنگره ملی نقش امام راحل در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی با رهبر معظم انقلاب نیز پیش بینی شده که پس از قطعی شدن برنامه ها برای ارائه گزارش به معظم له، انجام می شود.
دوخایی افزود: نشر فرهنگ ایثار و شهادت محور برنامه های کمیته اجلاس ایثارگران است که در این راستا علاوه بر تجلیل از ۶ هزار و ۲۰۰ خانواده شهید استان مرکزی و اهداء تابلو فرش تمثال شهید هر خانواده، اعزام خانواده های معظم شهدا به مناطق عملیاتی دفاع مقدس و محل شهادت شهید خانواده و اعزام خانواده های معظم شهدا به شهر مقدس قم و دیدار با مراجع عظام تقلید انجام می شود.
وی بیان کرد: گلباران و عطر افشانی قبور مطهر شهدای استان، برپایی نمایشگاه های عکس و وصیت نامه های شهدا از دیگر برنامه های کمیته اجلاس ایثارگران کنگره نقش امام راحل در جنگ و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی است.
کنگره ملی نقش امام راحل در جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی بهمن ماه امسال در اراک برگزار می شود.
استان مرکزی ۶ هزار و ۲۰۰ شهید سرافراز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۷/۲۴  |  ساعت انتشار: ۹:۵  |  کد خبر: ۳۹۴۹۱۸۸  |  منبع: اخبار روزانه استان مرکزی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی