آموزش مهارت‌های راهنمایی و رانندگی در مهد کودک‌های اسلام‌ آبادغرب

فرشته اکبری رئیس اداره بهزیستی اسلام آبادغرب بیان کرد: ارائه خدمات و همکاری مشارکت در زمینه آموزش ترافیک کودکان مدیران مربیان مهدهای کودک استان در چارچوب قوانین و مقررات مرتبط با سازمان بهزیستی صورت می گیرد.

وی گفت: مدت این تفاهم نامه به مدت یک سال است و سازمان بهزیستی با ارائه لیست مهدهای کودک فعال در سطح شهرستان به همراه آدرس، یک پلیس راهنمایی رانندگی جهت اعمال هماهنگی و اعزام کارشناسان مجرب برای آموزش در نظر گرفته می شود.

وی تاکید کرد: گسترش همکاری برآموزش و پرونده ترافیک برای نونهالان در مهدهای کودک در صورت اعلام نیاز اداره بهزیستی نسبت به اعلام کارشناس مجرب برای نونهالان مهدهای کودک اعلام و اقدام و همکاری لازم بعمل می‌آورد.

سرهنگ جهان روز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اسلام آبادغرب در این زمینه اظهار کرد: پلیس راهور و اداره بهزیستی به صورت مشترک با یک معلم مشتری نسبت به تهیه بروشور، تراکت و پکیج های آموزشی اقدام می کند.

سرهنگ جهان روز عنوان کرد: پلیس راهور آمادگی دارد در صورت اعلام سایت و یا پیام رسان های داخلی بهزیستی نسبت به ارسال و پخش نکات و مطالب آموزشی جهت جامعه هدف اقدام کند.

وی تصریح کرد: در صورت همکاری زیرساخت‌های مورد نیاز با توجه به اهمیت موضوع در سنین کودکی نسبت به پخش تیزرهای آموزشی در مهد های کودک اقدام می کنیم.

این مسئول شهرستان بیان کرد: عدم اخذ شهریه جهت شرکت در دوره ها و تعیین تدوین محتوا برای بهره مندی از نیروهای کارشناس سازمان بهزیستی در تدوین محتوا ارائه منابع آموزشی و اقلام ترافیکی و تبلیغاتی ویژه فرهنگ ترافیک در مهدهای کودکان به صورت رایگان است.

کلمات کلیدی مهدکودک ارتقای فرهنگ ترافیک اسلام آبادغرب مرصاد افزودن دیدگاه جدید نام شما دیدگاه About text formats Restricted HTML
تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۹/۲۹  |  ساعت انتشار: ۸:۴۹  |  کد خبر: ۴۸۸۶۹۰۳  |  منبع: شبکه اطلاع رسانی مرصاد  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی