برگزاری کنفرانس بین‎المللی فرصت‎های سرمایه‎گذاری دریایی

کنفرانس بین المللی فرصت‎های سرمایه گذاری دریایی کشور در مهر ماه سال جاری برگزار می‎شود.

همزمان با چهارمین نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوریاسلامی ایران( Iran Sea Expo 2016)، کنفرانس بین المللی فرصت‎های سرمایه گذاری دریایی کشور نیز چهارم مهرماه سالجاری در محل هتل اسپیناس پالاس سعادت آباد برگزار می‎شود.

 به گزارش مارین تایمز، دبیر اجرایی چهارمین نمایشگاه بین المللی دریاییایران با اعلام این خبر و با بیان اینکه کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری دریایی با حضورهیئت بلند پایه تجاری از کشورهای اروپایی برگزار می شود ، هدف از این کنفرانس را مشارکتبین المللی و جذب سرمایه گذار خارجی با انتقال تکنولوژی و معرفی فرصت های سرمایهگذاری حوزه دریایی کشور به منظور کمک به توسعه اقتصاد پایدار دریایی عنوان کرد.

به گفته غلامرضا رضاییان ، محورهای سرمایه‎گذاری در کنفرانسبین المللی فرصت های سرمایه گذاری دریایی ایران در حوزه های بنادر، کشتی سازی، حملو نقل دریایی، فراساحل، گردشگری دریایی و خدمات دریایی و بندری خواهد بود که باهمکاری و مشارکت شرکت‎های بین‎المللی InternationalFinance و Open Iranانجام می‎شود.

دبیر اجرایی اکسپو دریایی ایران خاطر نشان کرد : سرمایهگذاران بین المللی با حضور در این نمایشگاه و کنفرانس قادر خواهند بود موقعیت هایسود آور بی شماری را برای تاسیس و راه اندازی طرح های حوزه دریایی کشور به دستآورند.

چهارمین نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران(Iran Sea Expo 2016 ) 3 الی 5مهر ماه سال جاری با حضور صدهای شرکت داخلی و بین المللی در محل مصلای امام خمینی(ره) تهران برپا می شود .

بر اساس این گزارش ، نمایشگاه مذکور مهم ترین رویدادرسمی نمایشگاهی دریایی در ایران است که در تقویم رویدادهای جهانی IAEEنیز ثبت شده است.

فعالان ، دانشجویان و سرمایه‎گذاران حمل ونقل دریایی جهتکسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در نمایشگاه و کنفرانس می توانند به آدرس www.iranseaexpo.comمراجعه کنند .


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲۵  |  ساعت انتشار: ۱۶:۲۱  |  کد خبر: ۵۸۶۷۰۱۲  |  منبع: پایگاه خبری - تحلیلی دریایی ایران (مارین تایمز)  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی