معرفی ۵ شعبه برتر بانک توسعه صادرات

فرایند انتخاب شعب برتر توسط مدیریت امور شعب و بازاریابی این بانک، بر مبنای شاخص های در نظر گرفته شده در این حوزه انجام پذیرفته است.

پول‌نیوز - در نهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور، از پنج شعبه بانک توسعه صادرات ایران تقدیر به عمل آمد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، فرایند انتخاب شعب برتر توسط مدیریت امور شعب و بازاریابی این بانک، بر مبنای شاخص های در نظر گرفته شده در این حوزه انجام پذیرفته است.

معرفی 5 شعبه برتر بانک توسعه صادرات
این شاخص ها شامل کیفیت و ترکیب سرمایه های انسانی،خدمات بانکی، موقعیت مکانی و شرایط محیطی بازار، خدمات الکترونیک، منابع و مصارف، بهره وری شعب بوده که نتیجه آن برای انتخاب شعب برتر به موسسه آموزش عالی بانکداری منتقل شده است.

موسسه آموزش عالی بانکداری بر اساس شاخص های یاد شده، پنج شعبه از بانک توسعه صادرات را لایق تقدیر دانست.

در این مراسم از آقایان سعید نیکنام رئیس شعبه مرکزی، سعید رضایی رئیس شعبه اراک، ابوالفضل حقدوست رئیس شعبه تجریش، ابوالفضل سلمان یزدلی رئیس شعبه کاشان و عباس زاهدی رئیس شعبه سمنان از سوی ریاست موسسه آموزش عالی بانکداری و رئیس امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران مفتخر به دریافت تقدیرنامه شدند.

یادآور می شود "گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور" هم راستا با اهداف آموزشی و پژوهشی موسسه آموزش عالی بانکداری، برای نهمین سال متوالی برگزار شده است.

به گفته فرشاد حیدری، تقویت مهارت ها و افزایش توان علمی و حرفه ای مورد نیاز روسای شعب، بحث و تبادل نظر بین آنها و ایجاد بستر مناسب برای انتقال تجربیات موفقیت آمیز آنان و نیز تجلیل از زحمات و تلاش های شعب شبکه بانکی از عمده اهدافی است که بانک مرکزی و موسسه عالی بانکداری از برگزاری این گردهمایی دنبال می کنند.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۳  |  ساعت انتشار: ۱۳:۱  |  کد خبر: ۶۰۲۴۵۰۱  |  منبع: پول نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی