اخبار مرتبط

راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ قاطع و دندانشکنی به استکبار جهانی بود

در پی حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آیت الله عبداللهی پیامی را صادر کردند

به گزارش صاحب نیوز؛ در پی حضور پرشکوه مردم غیور و انقلابی اصفهان در راهپیمائی 22 بهمن، آیت الله عبداللهی نماینده مردم اصفهان در خبرگان رهبری پیامی خطاب به مردم اصفهان صادر کردند.

این پیام به شرح زیر است:

 

باید شکرگزار پروردگار باشیم که با امداد و عنایت ویژه خود در چنین شرایط زمانی و با توطئه گسترده استکبار جهانی به ملت ما توفیق داد حضور بسیار باشکوه و تماشایی و آگاهانه و توفندهای از خود به نمایش گذاشته و قاطعانه اقتدار و شکوه ملت را در چهلمین سال انقلاب به رخ جهانیان کشاند.

این نمایش عظیم پیامهای روشن و مختلفی دارد:

اولا: به استکبار جهانی پاسخ قاطع و دندانشکنی بود که بدانید تلاشها و فشارهای سیاسی اقتصادی شما و به طور کلی توطئه ها و سرمایه گذاری هائی که در این راه میکنید هیچ نقشی در مقاومت جامعه ما نداشته و نخواهد داشت.

ملت ما به رهبری فقیهای بزرگ، نظامی الهی را پایه گذاری کرده و به آن مومن و معتقدند و قاطعانه و با افتخار نیز پای آن ایستادهاند. پیر وجوان، زن و مرد در مصاحبهها و شعارهای دیروز خود نیز تصریح و با بازبان های مختلف نسبت به آن تاکید داشتند.

ثانیا: به مسئولین عملا و زبانا گفتند در خدمت این مردم و وفادار به آنها باشید. برای رونق کسب  و کار و برخورد با پدیده شوم گرانی، تورم، کاهش ارزش پول ملی و رفع مشکلات معیشتی،  جدی باشید. و برای دستیابی به این موارد، دستورات مقام معظم رهبری را نسبت به اقتصادمقاومتی و تکیه بر روی منابع داخلی و به کار گیری مدیران جهادی و انقلابی جدی بگیرید.

ثالثا: باز پیام این بود که ای مسئولین! انقلابی باشید. انقلابی عمل کنید و با تبعیت بی چون و چرا از منویات مقام معظم رهبری، مقاومت در برابر استکبار جهانی داشته باشید. و تحت فشارهای خارجی نسبت به قرار دادهائی چون fatf   قرار نگیرید. چنانکه در شعارها آمده بود: از ترس مرگ نباید خودکشی کرد.

رابعا: دشمن چاره ای ندارد و روشن است که با برنامه‌های مختلف و به ویژه از طریق ابزارهای نرم و شبکه های خارجی تلاش میکند باورهای مردم رانسبت به نظام الهی و ارزشهای آن و شاخصه های انقلاب تضعیف نماید.

بنابر این وظیفه مسئولین است که از تسامح و لاابالی گری های فرهنگی و ابتذال های هنری، اشرافیگری، جلوگیری و زمینه های نفوذ فرهنگی را سد نماید.

والسلام علیکم و رحمه الله

عبدالمحمود عبداللهی

انتهای پیام/


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۴  |  ساعت انتشار: ۲۰:۲۴  |  کد خبر: ۶۱۲۴۶۳۳  |  منبع: صاحب نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار سیاسی