اخبار مرتبط

نگرانی ها برای بازار شب عید گوشت قرمز/ با گوشت اجاره ای غذا بپزید!

رییس اتحادیه گوشت قرمز گفت: اگر با این شرایط پیش برویم در بازار شب عید وضعیت خوبی برای گوشت قرمز را پیش بینی نمی کنیم؛ ولی راهکارهایی ارایه شده و همه در تلاشند که این وضعیت را سر و سامان دهند و نرخ متعادلی برای بازار شب عید ایجاد شود.

عبدالرضا آقاجانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به ثبات نداشتن قیمت گوشت قرمز، اظهار کرد: تفاوتی بین عرضه و تقاضا وجود دارد که دلیل اصلی افزایش قیمت است و تا وقتی که کمبود گوشت در مقایسه با تقاضا تامین نشود این وضعیت ادامه خواهد داشت.

رییس اتحادیه گوشت قرمز با اشاره به پیگیری هایی که مسوولان مختلف در این زمینه انجام داده اند، تصریح کرد: قول های داده و راهکارهایی پیش بینی شده است که اگر انجام شود تاثیر در بازار خواهد داشت و حداقل می تواند جلو رشد بیشتر قیمت را بگیرد.

وی افزود: اگر با این شرایط پیش برویم در بازار شب عید وضعیت خوبی برای گوشت قرمز را پیش بینی نمی کنیم؛ ولی راهکارهایی ارایه شده و همه در تلاشند که این وضعیت را سر و سامان دهند و نرخ متعادلی برای بازار شب عید ایجاد شود.

آقاجانی عنوان کرد: یکی از راهکارها که می تواند ان وضعیت را بهبود ببخشد جلو گیری از خروج دام از کشور است که قبلا برخی خروج دام را قبول نداشتند که خوشبختانه اکنون به این باور رسیدند.

به گزارش صاحب نیوز، مطلب‌های گوناگونی در فضای مجازی در حال ردوبدل است که در این میان یکی از مطالب طنز که از وضعیت گوشت قرمز دست‌به‌دست می‌شود و در آن به طنز گفته می‌شود اگر وضعیت گوشت قرمز این‌گونه پیش برود خانواده‌ها برای اینکه غذایشان شکیل باشد و اسم غذا به آن اطلاق شود گوشت اجاره کنند و بعد با پرداخت اجاره گوشت را برگردانند و یا حبوبات را جایگزین گوشت قرمز کنند!

انتهای پیام/


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۵  |  ساعت انتشار: ۹:۳۱  |  کد خبر: ۶۱۲۶۴۰۴  |  منبع: صاحب نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی