اخبار مرتبط

۱۱.۵ تن مرغ گرم در گناوه توزیع شد

گناوه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناوه گفت: برای تنظیم بازار و جلوگیری از گرانی مواد پروتئینی 11تن و 500 کیلو گوشت مرغ گرم به نرخ دولتی 115 هزارریال در مدت 4 روز اخیر در این شهرستان توزیع شده است.

امان الله حیدری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: سهمیه اختصاص یافته برای عموم مردم این شهرستان بوده که توسط عاملان توزیع شده است.
وی اظهارداشت: تمامی فروشگاه های مرغ فعال این شهر مشکل و کمبودی در عرضه ندارند و مردم می توانند به سهولت این مواد پروتئینی را با یمت 143 هزار و 500 ریال در بازار خریداری کنند.
حیدری بیان کرد: باتوجه به مشکلاتی که در توزیع گوشت مرغ و قرمز بوجود آمد با پیگیری و همکاری های فرماندار این شهرستان و مسئولان استان بوشهر دغدغه مردم نسبت به تامین موادپروتئینی برطرف شده است.
مدیر جهادکشاورزی گناوه افزود: از مردم تقاضا دارم که در زمان توزیع موادغذایی و پروتئینی با نرخ دولتی خویشتنداری و به حل چنین مشکلاتی کمک کنند و براساس نیاز دریافت تا همه بویژه نیازمندان بتوانند خریداری کنند.
وی گفت: در بازدیدی که از عاملان توزیع صورت گرفت مشاهده شد که بدلیل رعایت نکردن برخی خانواده ها در کمترین زمان ممکن به اتمام رسید و باید در این زمینه چاره اندیشی شود تا عموم مردم از سهمیه درنظرگرفته شده بهره مند شوند.
مدیر جهادکشاورزی گناوه اظهارداشت: درسال جاری 29 تن مرغ منجمد، 3 تن گوشت گوساله منجمد، 6 تن گوشت گرم گوسفند، هفت تن گوشت منجمد گوسفند، برنج 185تن، شکر سفید مصرف خانوار و صنعتی و قنادی ها 33 تن با نرخ تنظیم بازار در شهرستان توزیع شده است.
وی یادآورشد: بتازگی سهمیه جدید شکر و برنج به شهرستان اختصاص یافت که درحال توزیع است.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر دارای 103 هزار نفر جمعیت است.
6043/6164

تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵  |  ساعت انتشار: ۱۵:۳۷  |  کد خبر: ۶۲۱۲۲۱۱  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی