اخبار مرتبط

دستگیری بیش از ۲۵ هزار نفر در البرز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 14 تن انواع مخدر در این استان کشف شده است.

به گزارش ایسنا ، سرهنگ علی عسکری در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز یکشنبه پنجم اسفند برگزار شد، با اعلام خبر کشف 14 تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون، افزود: این کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل 60 درصد افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: از مجموع مواد کشف شده سه هزار و 970 کیلوگرم طی عملیات مشترک با سایر استان‌های دیگر بوده است.

سرهنگ عسکری گفت: در این مدت پنج هزار و 883 کیلوگرم تریاک، یک هزار و 947کیلوگرم مرفین، یک هزار و 135 کیلوگرم حشیش، 774 کیلوگرم هروئین، 35 کیلوگرم شیشه و مابقی سایر مواد مخدر بوده است.

وی خاطرنشان کرد: با کشف این مواد مخدر 676 قاچاقچی، 10 هزار و 865 نفر نگهدارنده، دو هزار و 750 توزیع کننده، 19 نفر حمل کننده مواد مخدر دستگیر و 45 باند قاچاق موادمخدر متلاشی شدند و  270 دستگاه خودرو توقیف و سه قبضه سلاح نیز از قاچاقچیان کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: طی این مدت نیز بیش از 12 هزار معتاد متجاهر دراستان البرز دستگیر شدند که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد تا طی روزهای آینده 1500 معتاد متجاهر شناسایی و به 26 کمپ ترک اعتیاد منتقل شوند.

سرهنگ عسکری بیان داشت: یکی از اولویت‌های مهم پلیس البرز در سال جاری مبارزه قاطع و جدی با قاچاقچیان مواد مخدر است و از خانواده‌ها به عنوان عامل مهم در پیشگیری و کنترل معضل بزرگ مواد مخدر خواست تا مراقبت بیشتری از فرزندان خود داشته باشند.

وی به اجرای طرح‌های پاکسازی در مناطق آلوده استان البرز اشاره کرد و افزود: طرح پاکسازی نقاط آلوده در مناطق مختلف در حال اجراست که به صورت مستمر در مناطقی مثل حصار، مهدی‌آباد و ملک آباد با برنامه‌ریزی‌های اطلاعاتی و عملیاتی اجرا می‌شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با تاکید بر این موضوع که برای ریشه کن کردن معضل مواد مخدر نیاز به همکاری همه آحاد جامعه و مسئولان است، گفت: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت عمومی به ویژه سوداگران مرگ با جدیت برخورد می‌کند و اجازه نمی‌دهد که جامعه از سوی این افراد ناامن شود.


انتهای پیام


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵  |  ساعت انتشار: ۱۵:۴۱  |  کد خبر: ۶۲۱۲۲۹۴  |  منبع: خبرگزاری ایسنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اجتماعی