خودکشی دردناک دختر یک مرد اعدامی! / او در دام مرد پلید افتاده بود

مرد اعدامی وقتی شنید دخترش خودکشی کرده است هیچکس جز خودش را گناهکار این سرنوشت ندانست.

 او پنج سالی می ­­شود در زندان است حکم اعدامش صادر وتایید شده است اما غم دل او از مرگ بر بالای چوبه دار نیست این سوداگر مرگ دختر دوست داشتنی­اش را از دست داده است و حالا غمگین­ ترین زندانی به حساب می­آید.

تابستان سال 92 بود پلیس گزارشی دریافت کرد که نشان می ­داد گروهی سوداگرمرگ با یک زانتیای نقره­ای رنگ در جاده به سمت شهر کوچکی در حرکت هستند.

بلافاصله عملیات مهار در دستورکار قرار گرفت و تیم­های پلیسی وارد عمل شدند تا این افیونی­ ها را دستگیر کنند.

دستور ایست

هنوز نیم ساعت از اجرای طرح مهار نگذشته بود که راننده زانتیا در تیر رس ایست بازرسی پلیس قرار گرفت و با اقدامی خطرناک با بی اعتنایی به دستور پلیس پا به فرار گذاشت.

همین کافی بود تا عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز شود و سرنشینان زانتیا با استفاده از میخ­های سه پر و شگرد دودزایی سعی در فرار کردند تا اینکه بعد از 10 کیلومتر راننده زانتیا که با شنیدن شلیک گلوله پلیس وحشت کرده بود کنترل فرمان را از دست داد و با سرعت زیاد به گاردریل کوبید و متوقف شد.

نجات از مرگ

ماموران که خود را دربرابر پیکر خونین و نیمه ­جان دو سوداگرمرگ می دیدند بلافاصله اورژانس را خبر کردند و همزمان با بازرسی خودروی زانتیا دو مرد تحت الحفظ به بیمارستان انتقال یافتند و هر دو نجات یافتند.

جاسازی ماهرانه مواد

ماموران از بدنه و صندوق عقب زانتیای سیاهرنگ موادهایی را که ماهرانه جاسازی شده بودند کشف کردند و مشخص شد حدود 123 کیلو هروئین درحال قاچاق بود.

حکم اعدام

تجسس ها نشان داد دو مرد به نام های محسن و ناصر 48 و 35 ساله از سوداگران مرگ هستند که با آگاهی عضو باند قاچاقچیان مواد مخدرشده اند.

محسن در بازجویی ها گفت: قرار بود این مواد را به تهران برسانیم اصلا فکر نمی­کردیم در اطراف یک شهر کوچک لو رفته باشیم.

وی افزود:ما مامور جا به جایی مواد را داریم و در ازای آن پول می گیریم.

ناصر هم گفت:نه می­دانیم از چه کسی این میزان مواد را در کرمان تحویل گرفته­ایم و نه می­دانیم چه کسی در تهران از ما تحویل میگرفت همه کارها سری بود حتی پول به حسابمان واریز نمی­شد و نقدی به دستمان می­رسید.

این دو مرد افیونی پس از محاکمه در دادگاه انقلاب هردو بواسطه سنگین بودن محموله هروئین به دست آمده از زانتیای سوداگران مرگ محسن وناصر را به اعدام محکوم کرد.

تایید حکم

با اعتراض دو اعدامی به میزان مجازاتشان پرونده آنها به دیوانعالی کشور ارجاع داده شد و قضات عالیرتبه بعد از بررسی تخصصی پرونده حکم مرگ محسن و ناصر را تایید کردند و قابل اجرا دانستند.

خودکشی دختر 20 ساله

وقتی ماجرای خودکشی دختر 20 ساله­ای به نام محبوبه به پلیس مخابره شد تجسس ها نشان داد این دختر با خوردن قرص زیاد شبانه در اتاقش خودکشی کرده و مادرش صبح با جسد او مواجه شده­است.

تحقیق از مادر محبوبه راز شومی را فاش کرد پدر خانواده به نام محسن از قاچاقچیان مواد مخدر بود که در آستانه اعدام قرار داشت و چون وضعیت مالی مناسبی نداشتند محبوبه برای کار کردن بیرون از خانه می­ رفت که همین باعث شده بود در دام مردی شیطان صفت بیفتد.

بررسی­های ماموران فاش کرد محبوبه بخاطر سرنوشت شومش دچار افسردگی شدید شده بود و از ترس بی­آبرویی خودکشی کرده بود.

گفتگو با مرد اعدامی

محسن وقتی شنید محبوبه چه سرنوشتی داشت و خودکشی کرده است دیگر از اعدام شدن خودش ناراحت نیست و خودش را مستحق این مجازات می­داند.

این مرد ناراحت ترین زندانی به حساب می­آید و همسلولی­هایش آن روز ملاقات را از یاد نبرده­اند که انگار روز اعدام محسن بود:

از 20 سالگیت بگو؟

چیز زیادی خاطرم نیست فقط می­دانم مرد سالمی بودم حتی سیگار نمی­کشیدم رفیق باز هم نبودم سرم توی کار خودم بود.

چه کار می­کردی؟

درمغازه پدرم که بقال بود کار می­کردم و درآمد خوبی هم داشتم.

کی ازدواج کردی؟

خیلی زود 22 ساله بودم که با دوست خواهرم ازدواج کردم.

همدیگر را دوست داشتید؟

دوست نبودیم او را در مخازه پدری­ام دیده بودم دختر نجیبی بود و خانواده خوبی داشت وقتی خواهرم پیشنهاد داد با دوستش ازدواج کنم پذیرفتم.

مشکل مالی داشتی؟

اصلا مشکل نداشتم زندگی­مان خوب بود.

پس چه شد؟

6 سال از ازدواجمان گذشته بود محبوبه بهترین شادی زندگی­ام بود ناگهان پدرم در همان مغازه سکته کرد و خدابیامرز شد بزگترین لطمه­ای که می­شد به خانواده­مان وارد شود همین بود اما 5 روز نشده بود مادرم هم خدابیامرز شد و همه ما تحت تاثیر قرار گرفتیم و مدتی زندگی­مان تعطیل شد.

افسرده شدی؟

داغون شدم اما همسرم هوایم را داشت و سرپا موندم.

پس چه شد قاچاقچی شدی؟

خودم هم نمی­دانم وقتی دامادهایمان خواهرانم را تحت فشار گذاشتند تا ارثیه پدری­شان را بگیرند من همه دارو ندارم را باختم با کمی پول که به دستم رسید یک ماشین خریدم و شدم مسافرکش بین شهری همه اش در جاده بودم اما درآمد خوبی نداشتم تا اینکه تصادف کردم خوابم برده بود و یکی از مسافرانم درگذشت و من زندانی شدم.

مگه بیمه نبود ماشین؟!

بود دیه را داد اما ماشینم داغون شده بود و من دیگر پولی برای نداشتم ماشین را روبراه کنم مجبور شدم ماشین اوراقی را بفروشم و بعد از آن دیگر بی­پول شدم مستاجر بودیم چندماهی با پول فروش ماشین وطلاهای زنم زندگی گذشت تا اینکه دیگر آه در بساط نماند و من به هر دری زدم وامی برای خرید ماشین بگیرم نشد چون هیچ ضامنی نداشتم.

همین باعث شد قاچاقچی شوی؟

بیکار بودم که ناصر نزدم آمد او هم مثل من مسافرکش بین شهری بود و همدیگر را می­شناختیم او پیشنهاد داد یک کار نان و آبدار داشته باشیم درواقع ناصر با قاچاقچیان از قبل کار می کرد و وقتی شنیدم فقط راننده­ام و چون سختی خیلی کشیده بودم چشم بسته پذیرفتم.

خطر نداشت؟

پول خوبی داشت!

پشیمانی نداشت؟

تا وقتی دستگیر شدم اصلا پشیمان نبودم چون خنده­های زن و بچه­ام برای من مهم بود اما پول­های کثیف خیلی دوام نیاورد و هنوز دوسالی در زندان نبودم که وضعیت مالی زن و بچه­هام بهم ریخت و من هم هیچ پس اندازی نداشتم.

چرا؟

پول برکت نداشت البته خودم آلوده قمار هم شده بودم چون پول زیادی داشتم قمارهای سنگین می­کردم و همیشه با وجود رفاه در زندگیمان دستم خالی بود.

چند باز قاچاق کردی؟

یادم نمی­آید خیلی بار بود.

چند بار پلیس دنبالتان کرد؟

فقط همین یکبار که دستگیر شدیم.

روز دستگیری چه شد؟

جایی ایست بازرسی بود که هیچ وقت نبود فهمیدیم خطرناک است وقتی دستور ایست دادند فهمیدیم لو رفتیم و من پشت فرمان با سرعت حرکت کردم وقتی صدای شلیک آمد ترسیدم و فرمان از دستم دررفت و به گاردریل برخوردیم کم مانده بود بمیرم و ای کاش می­مردم.

چرا؟

راحت­تر بودم نه گریه­های زن و بچه­هایم را می­دیدم و نه خودکشی دخترم را!

چندتا بچه داری؟

سه تا که یکی دختر بود و خودکشی کرد و دوتا پسر هستند که درس می­خوانند.

از خودکشی دخترت بگو؟!

محسن به گریه می­افتد:

محبوبه خیلی دختر خوبی بود وقتی زندانی شدم و وضع مالی­شان بد شد انگار می­رود سرکار در آنجا با مردی آشنا می­شود که شغل بهتر با حقوق بالاتری به او پیشنهاد می­دهد و دخترم ناخواسته در دام می­افتد و شنیدم نیت شومی در میان بود و دخترم از ترس بی­آبرویی خودکشی می­کند.

شنیدم برای خاکسپاری­اش نرفتی؟

من خجالت می­کشم نمی­توانستم بروم من شرمنده­اش هستم در زندان مرتب کابوس می­بینم من مستحق مرگ هستم و مرگ دخترم تاوان سختی بود بخاطر کارهایم خیلی فکر می­کنم چه خانواده­هایی را ویران کرده­ام و باید مجازات شوم.

قرار است اعدام شوی؟

می­دانم و منتظرم زود بمیرم.باید کار دیگری پیدا می­کردم اما من وسوسه شدم و بد تاوانی دادم.

نگران مرگ میستی؟

اصلا.الان هم مرده ام.

حرف آخر؟

حرفی ندارم.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵  |  ساعت انتشار: ۱۶:۱۹  |  کد خبر: ۶۲۱۲۸۰۴  |  منبع: خبر فوری  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اجتماعی