اخبار مرتبط

کشف ۲۰۰ کیلو گوشت گراز  - ‏۱۳۹۷/۱۲/۰۷

۱۷ میلیارد ریال گوشی قاچاق در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 319 دستگاه گوشی تلفن همراه قاچاق در شهرستان پاوه به ارزش 17 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «منوچهر امان اللهی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران انتظامی پاوه حین کنترل خودروهای عبوری به سمت مرز، به یک دستگاه خودروی وانت پیکان مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو، 319 دستگاه گوشی قاچاق که به شکل بسیار ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف کردند.
سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: کارشناسان مربوطه ارزش گوشی های قاچاق کشف شده را 17 میلیارد ریال برآورد کردند.و از دستگیری راننده خودروی وانت پیکان و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

**کشف یک میلیارد ریال دام قاچاق در هرسین
فرمانده انتظامی کرمانشاه در ادامه از کشف 45 راس دام قاچاق در شهرستان هرسین نیز خبر داد و گفت: ارزش این دام ها طبق نظر کارشناسان به یک میلیارد ریال می رسد.
وی تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان در حال گشت زنی به دستگاه خودروی باری ایسوزو که حامل تعداد زیادی دام قاچاق و با سرعت زیادی در جاده خاکی حرکت می کرد مشکوک شده و به تعقیب آن پرداختند.
سردار امان اللهی ادامه داد: پس از مدتی تعقیب و گریز ماموران پلیس توانستند این خودرو را متوقف و در بازرسی های صورت داده 45 راس دام قاچاق کشف کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، همچنین از دستگیری راننده خودرو و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.
وی در پایان گفت: مبارزه با پدیده قاچاق یکی از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه بوده و در این راستا در 11 ماه سپری شده از سال جاری شاهد رشد چشمگیر کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم.
7458/8066

تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵  |  ساعت انتشار: ۱۷:۲۲  |  کد خبر: ۶۲۱۳۴۰۰  |  منبع: خبرگزاری ایرنا  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اقتصادی