برگزاری جشن نیکوکاری فرهنگ کمک کردن به دیگران را در میان آحاد جامعه نهادینه می‌کند‌

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برگزاری جشن نیکوکاری فرهنگ کمک کردن به دیگران را در میان آحاد جامعه نهادینه می‌کند که این مهم‌ترین رسالت و وظیفه رسانه است.‌

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سرهنگ پاسدار علی لطفی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:برگزاری جشن نیکوکاری فرهنگ کمک کردن به دیگران را در میان آحاد جامعه نهادینه می‌کند که این مهم‌ترین رسالت و وظیفه رسانه است.‌

وی افزود: خدمات کمیته امداد اردبیل شایسته تحسین است چرا که این نهاد انقلابی نقش اساسی در کمک به محرومان و نیازمندان دارد.

لطفی با اشاره به پیشگامی کمیته امداد اردبیل در محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان گفت: در این زمینه در استان اقدامات خوبی انجام یافته است.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نقش کمیته امداد را در محرومیت‌زدایی و برطرف کردن دغدغه‌های مشکلات یک امر اساسی برشمرد و افزود: این مجموعه توانسته امیدواری در بین خانواده‌های نیازمند تحت پوشش ایجاد کند.

لطفی با بیان این که برگزاری جشن نیکوکاری فرهنگ کمک کردن به دیگران را در میان آحاد جامعه نهادینه می‌کند تصریح کرد: بسیج رسانه استان اردبیل در راستای ترویج فرهنگ نیکوکاری و کمک به نیازمندان اقدمات اساسی انجام داده و با استفاده از ظرفیت خود در راستای ترویج این فرهنگ حسنه نیکوکاری گام برداشته است.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: کمیته امداد استان دستاورد بزرگی در راستای کمک به نیازمندان داشته و انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌های اساسی فرهنگ نیکوکاری و کمک به نیازمندان در جامعه ترویج شود.

وی بیان کرد: در آستانه عید نوروز قرار داریم و در این ایام خانواده‌های نیازمند همانند اقشار مختلف مردم به مایجتاج ضروری نیاز دارند که کمیته امداد استان با کمک‌های خیران و مردم در این زمینه برنامه‌های خوبی تدارک دیده است.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۵  |  ساعت انتشار: ۱۹:۳۲  |  کد خبر: ۶۲۱۴۴۹۳  |  منبع: خبرگزاری موج  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی