اخبار مرتبط

عامل توزیع مخدر در کنگاور دستگیر شد/کشف ۱۵۰۰ کیلو روغن غیربهداشتی

کرمانشاه - فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از دستگیری عامل توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ عزیز الهیاری گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، یکی دیگر از عاملین باند حرفه ای تهیه و توزیع مواد مخدر که چندی پیش اقدام به حمل ۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک نموده بودند، دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور تصریح کرد: به دنبال انهدام یک باند حرفه ای تهیه و توزیع مواد مخدر در کنگاور، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با رصدهای اطلاعاتی و انجام تحقیقات فنی و تخصصی از متهمان دستگیر شده، موفق به شناسایی یکی دیگر از اعضای این باند حرفه ای شدند.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی محل اختفای متهم در شهرستان ساوه، پس از اخذ مجوز قضائی و همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در عملیاتی مشترک مسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

سرهنگ الهیاری تصریح کرد: با انتقال متهم به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کنگاور، متهم در بازجویی های انجام گرفته به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی کنگاور در پایان از معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

۱۲۰ هزار نخ سیگار قاچاق در کرمانشاه کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: ۱۲۰ هزار نخ سیگار قاچاق با تلاش ماموران پلیس در بخش فیروزآباد کشف شد.

حسین براری اظهار داشت: ماموران پاسگاه فیروزآباد پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه یکدستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در امر کالای قاچاق فعالیت دارد، توقیف آن در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران این پاسگاه با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر تردد خودروی حامل کالای قاچاق شده و پس از مدتی تعقیب و گریز آن را متوقف کردند.

سرهنگ براری خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو ۱۲۰ هزار نخ سیگار قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۶۵۰ میلیون ریال می رسد، کشف شد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه همچنین از دستگیری راننده خودروی پژو۴۰۵ و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

وی در پایان مبارزه با قاچاق کالا را از مهمترین برنامه های پلیس برشمرد.

رشد ۱۱۰ درصدی دستگیری سارقان در هرسین

فرمانده انتظامی هرسین از رشد ۱۱۰ درصدی دستگیری سارقان در این شهرستان طی بهمن ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

سرهنگ "همتعلی شکری" اظهار داشت: طی بهمن ماه امسال ۲۱ سارق در سطح شهرستان هرسین دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

وی ادامه داد: دستگیری این تعداد سارق طی بهمن ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۱۰ نفر دستگیر شده بودند ۱۱۰ درصد رشد داشته است.

سرهنگ شکری افزود: افرایش چشمگیر دستگیری سارقان در نتیجه افزایش گشت ها و تلاش های شبانه روزی ماموران پلیس حاصل شده است.

کشف ۱۲ فقره سرقت در اسلام آبادغرب

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری ۲ نفر سارق حرفه ای و کشف ۱۲ فقره سرقت محتویات داخل خودرو با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

سرهنگ "سلیم سلیمی" اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان اسلام آبادغرب، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس با استفاده از شگردهای پلیسی توانستند ۲ سارق حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

سرهنگ سلیمی یاداوری کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به انجام ۱۲ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب همچنین از معرفی این افراد به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

سارق حرفه ای در جوانرود به دام پلیس افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۱۱ این شهر، یکی از سارقان حرفه ای که اقدام به سرقت یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال وجه نقد کرده بود، به دام پلیس افتاد.

سرهنگ "هوشنگ مبارکی" اظهار داشت: پس از وقوع چند فقره سرقت در سطح شهرستان جوانرود، ماموران کلانتری رسیدگی به موضوع و دستگیری عوامل سرقت ها را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ جوانرود با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، موفق به شناسایی ۲ سارق سابقه دار حین ارتکاب سرقت شدند که سارق اصلی دستگیر ولی همدست وی با استفاده از تاریکی شب موفق به فرار شد.

سرهنگ مبارکی تصریح کرد: با انتقال سارق به کلانتری از وی ۶۰ عدد کلید، یک عدنقاب صورت، یک عددسوهان برش و یک جفت دستکش کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی های صورت گرفته به ۲ فقره سرقت وجه نقد از مغازه و منزل جمعا به مبلغ یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال اعتراف کرد.

وی همچنین با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری دیگر همدست سارق سابقه دار، از ادامه یافتن تحقیقات جهت کشف سرقت های احتمالی دیگر خبر داد.

کشف ۷۰ درصد سرقت های صورت گرفته در شهرستان صحنه

فرمانده انتظامی شهرستان صحنه گفت: ۷۰ درصد از سرقت های انجام شده در این شهرستان طی ۱۱ ماه سپری شده از سال با تلاش ماموران پلیس کشف شده است.

سرهنگ "بهروز فخری" اظهار داشت: در این مدت همچنین ۲۵۵ سارق نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده اند.

وی افزود: دستگیری سارقان در ۱۱ ماه سپری شده از سال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۱ درصد رشد نشان می دهد.

سرهنگ فخری در پایان مبارزه با پدیده سرقت و کشف سرقت های انجام شده در سریعترین زمان ممکن را جزو مهمترین ماموریت های پلیس برشمرد.

‌بیش از ۱۵۰۰ کیلو روغن خوراکی غیربهداشتی در پاوه کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان پاوه از جمع آوری یک هزار و ۵۲۰ کیلوگرم روغن خوراکی غیربهداشتی با تلاش ماموران پلیس خبر داد.

سرهنگ "حیدر حق جویان" اظهار داشت: ماموران یکی از ایستگاه های بازرسی پاوه حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، ۷۶ گالن روغن خوراکی غیربهداشتی معادل یک هزار و ۵۲۰ کیلوگرم و ۶۵۰ کیلو نمک و جوهرنمک نیز کشف شد.

سرهنگ حق جویان با اشاره به دستگیری راننده این خودرو، از معرفی وی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

دستگیری اراذل و اوباش توسط پلیس کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری ۵ نفر از اراذل و اوباش این شهر خبر داد.

سرهنگ "حسین براری" اظهار داشت: به دنبال تماس شهروندان با پلیس ۱۱۰ مبنی بر اینکه تعدادی از ارازل و اوباش در خیابان دبیراعظم قصد درگیری مسلحانه را دارند دستگیری آنان در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا ماموران کلانتری به سرعت وارد عمل شده و توانست با انجام کارهای اطلاعاتی ضمن شناسایی ۵ نفر از اراذل و اوباش آن ها را دستگیر کنند.

سرهنگ براری تصریح کرد: در بازرسی از این افراد یک قبضه سلاح کلت، یک قبضه ساچمه زن و چند تیغه سلاح سرد کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه همچنین با اشاره به تشکیل پرونده در این خصوص، از نعرفی اراذل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

وی در پایان گفت: پلیس کرمانشاه با پوشش اطلاعاتی کامل و حضور به موقع خود به هیچ عنوان اجاره عرض اندام به اشرار و هنجار شکنان را نخواهند داد.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۶  |  ساعت انتشار: ۱۴:۲۳  |  کد خبر: ۶۲۲۲۸۷۸  |  منبع: مهر نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار استان ها