اخبار مرتبط

دستگیری کلاهبردار ۹ میلیاردی در بهشهر

جانشین فرمانده انتظامی مازندران، از کشف کلاهبرداری 9 میلیاردی و دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در شهرستان بهشهر خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران، از کشف کلاهبرداری 9 میلیاردی و دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای در شهرستان بهشهر خبر داد.
حسن مفخمی شهرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در پی کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری از برخی از شهروندان و کسبه‌ها در شهرستان‌های بهشهر و ساری ، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران پلیس آگاهی و کلانتری 12 بهشهر با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی کردند .

جانشین فرمانده انتظامی مازندران بیان کرد: متهم با معرفی خود به عنوان نماینده پخش یکی از شرکت‌های پخش کالا و جلب اعتماد برخی از شهروندان با ارائه گردش مالی بالا، آنان را تشویق به سرمایه‌گذاری در این شرکت با سود بالا می‌کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم که در مرحله اول با پرداخت سود بالا اعتماد 13 نفر از کسبه ها و شهروندان را به خود جلب کرده بود با تطمیع آنان از هرکدام مبلغی در حدود یک میلیارد ریال دریافت کرده و متواری شد.

مفخمی خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی ماموران پلیس آگاهی بهشهر با همکاری ماموران کلانتری 12 آن شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم را شناسایی کرده و در عملیاتی ضربتی وی را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به کلاهبرداری از مالباختگان در مجموع به مبلغ 9 میلیارد ریال اعتراف کرد و طی حکمی از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد .

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان با بیان اینکه کلاهبرداران و افراد فرصت‌طلب معمولا با ظاهری آراسته و با قدرت بیان فوق‌العاده طعمه‌های خود را انتخاب می‌کنند، به متصدیان شرکت‌ها و مؤسسات تجاری و تولیدی توصیه کرد: برای پیشگیری از سوء استفاده افراد فرصت‌طلب و سودجو ،از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کنند.

بلاغ


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۶  |  ساعت انتشار: ۱۵:۳۴  |  کد خبر: ۶۲۲۳۸۵۰  |  منبع: خبرگزاری تابناک - مازندران  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی