اخبار مرتبط

کشف بیش از ۳ کیلوگرم مواد مخدر در خدابنده

زنجان-فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از کشف ۳ کیلو و ۲۹۳ گرم ماده مخدر دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سرهنگ علی تقی لو گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدرفعالیت می کنند، شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: عوامل انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری عوامل انتظامی کلانتری ۱۱ قیدار و پاسگاه توزلو شهرستان خدابنده متهمان را شناسایی و برابر هماهنگی مقام قضایی در دو عملیات غافلگیرانه ۲ متهم دستگیر و از مخفیگاه متهمان مقدار ۳ کیلو و ۸۵گرم انواع مواد مخدر از نوع تریاک ،سوخته تریاک و گراس کشف شد.

کشف ۲۷۰۰ قطعه مرغ فاقد مجوز در شهرستان سلطانیه

فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه گفت: ماموران انتظامی شهرستان سلطانیه در بازرسی از ۲ دستگاه کامیون باری در شهرستان سلطانیه ، ۲۷۰۰ قطعه طیورفاقد مجوز دامپزشکی به ارزش بیش از۸۰۰ میلیون ریال کشف کردند.

سرهنگ حسین اصانلو افزود: مأموران پاسگاه انتظامی قره بلاغ و یگان امداد حین کنترل خودروهای عبوری در محور قدیم زنجان - ابهر به ۲ دستگاه کامیون باری مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه  در بازرسی از این خودرو، ۲۷۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد هرگونه مجوز دامپزشکی به ارزش بیش از ۸۰۰ میلیون ریال کشف شد، ادامه داد: در این خصوص پرونده تشکیل و اقدامات قانونی در حال پیگیری است.

کشف احشام قاچاق درزنجان

فرمانده انتظامی شهرستان سلطانیه از کشف ۱۰ راس گاو قاچاق به ارزش یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

اصانلو افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهرستان سلطانیه حین کنترل خودروها در اتوبان زنجان -قزوین به یک دستگاه کامیون باری مشکوک و به منظور بررسی بیشتر این خودرو را متوقف کردند.

وی ادامه داد: مأموران در بررسی مدارک راننده و در بازرسی این کامیون ۱۰ راس گاو فاقد مجوز حمل، کشف کردند.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۶  |  ساعت انتشار: ۱۵:۵۲  |  کد خبر: ۶۲۲۴۱۶۰  |  منبع: مهر نیوز  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار استان ها