اخبار مرتبط

دستگیری باندهای سرقت و قاچاق در البرز

با تلاش ماموران نیروی انتظامی البرز در روزهای گذشته 2 باند سرقت و یک باند قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ، از دستگیری اعضای باند سارقان سیم های برق و کشف 16فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مهدی فضلی علیشاه، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم‌های برق وتجهیزات دکل وترانس، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات و شگردهای پلیسی، اعضای باند 4 نفره سارقان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در حین سرقت ترانس برق در روستای هیو دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شدند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان در بازجویی های ماموران ، به 16 فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند.

کشف یک و نیم میلیارد ریالی دام زنده قاچاق در آزادراه کرج-تهران

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان، یک دستگاه خودرو کامیون حامل 24 رأس گوساله قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در آزادراه تهران – کرج توقیف شد.

سرهنگ محمد نادربیگی گفت: در اجرای طرح سراسری مقابله با قاچاق دام و فرآورده‌های دامی، ماموران اداراه مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان البرز در حین انجام ماموریت در آزادراه تهران – کرج محدوده پل فردیس به یک دستگاه کامیون حامل دام (گوساله) مشکوک شدند.

وی افزود: با دستور پلیس، خودرو متوقف و در بررسی مدارک و تحقیق از راننده محرز شد که فاقد هرگونه مجوز و مدارک حمل احشام است و به صورت قاچاق جهت توزیع در فروشگاه‌های عرضه مواد پروتئینی وارد کشور شده است.

سرهنگ نادربیگی اضافه کرد: ارزش دام‌های مکشوفه یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.

کیف‌قاپان دهقان‌ویلا دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با تلاش ماموران کلانتری 46 دهقان ویلا، سارقان کیف قاپ دستگیر و به 12 فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ حسنعلی فیروزخواه در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه خانم جوانی به کلانتری 46 دهقان ویلا و اعلام شکایت مبنی بر سرقت کیف دستی اش از سوی سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید، شناسایی خودرو و سرنشینان آن در دستور کار این کلانتری قرار گرفت.

وی افزود: ماموران بلافاصله وارد عمل شده و با رد زنی‌های اطلاعاتی خودرو را شناسایی کردند.

سرهنگ فیروزخواه اضافه کرد: ماموران در حین انجام ماموریت، خودرو مورد نظر را که در حال تردد در یکی از خیابان‌های اصلی شهر بود مشاهده و پس از نزدیک شدن به خودرو، با رعایت موارد امنیتی و حفاظتی، خودرو توقیف و 4 نفرسرنشینان آن دستگیری شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج افزود: متهمان پس از انتقال به کلانتری به جرم خود مبنی بر 12 فقره سرقت کیف دستی خانم‌ها در مناطق دهقان ویلا ، سه راه رجایی شهر و کوی کارمندان اعتراف کردند.


تاريخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۷  |  ساعت انتشار: ۱۲:۵۳  |  کد خبر: ۶۲۳۳۶۰۵  |  منبع: خبر فوری  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار اجتماعی