دو خبر کوتاه از املش

رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گیلان در املش حضور یافت و از پروژه های مرتبط بازدید میدانی کرد و نشست کانون های مساجد این شهرستان نیز برگزار شد.

گزارش روز سه شنبه روابط عمومی آب منطقه ای استان گیلان به ایرنا حاکیست؛ پیرو بخشنامه استاندار گیلان مبنی بر حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان ها ، وحید خرمی مدیرعامل این شرکت در شهرستان املش گفت: یکی از راه های مفید برای شهرستان احداث سدهای لاستیکی در بستر رودخانه هاست که در استان گیلان 11 سد لاستیکی را در برنامه اجرا داریم.
وی ادامه داد: از این تعداد ، سه سد لاستیکی به اتمام رسیده، یک سد هم در آستانه اتمام است و مابقی درحال اجرایی شدن هستند.
وی با بیان اینکه تمام سدهای لاستیکی مورد تایید محیط زیست ، منابع طبیعی و آبخیزداری است و تاکنون هیچ عوارض نامطلوبی از این سدها گزارش نشده، افزود : این سدها پتانسیل بسیار خوبی برای سفره های زیرزمینی، چاه ها و اطراف هستند و همچنین در فصلی که در رودخانه ها آب جاری می باشد، استفاده از این سدها نفوذ آب را بیشتر می کند.
مدیرعامل آب منطقه ای گیلان درخصوص تصفیه خانه طول لات خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه افق این طرح در سال 1400 تعریف شده و در دستور کار بازنگری قرار گرفته ، در مدت زمان مناسب تری اجرایی خواهد شد.

** نشست کانون های مساجد املش
محمدعلی رضوانی نژاد مسئول کانون های مساجد گیلان در نشست کانون های مساجد شهرستان املش گفت: در نیمه اول سال گذشته تعداد اعضای کانون های مساجد 11 هزار و 900 نفر بود که تا امروز این رقم به 45 هزار عضو افزایش یافته است.
وی کانون های فرهنگی و هنری مساجد را بازوان توانمند امام جماعت مساجد و هیأت امناء مساجد عنوان و اضافه کرد: هم اکنون 33 کانون فرهنگی و هنری مساجد در شهرستان املش به ثبت رسیده و فعال است.
شهرستان املش با دو بخش مرکزی و رانکوه در 70 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
7291/7296/2007/

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۲/۱۷  |  ساعت انتشار: ۱۰:۵۰  |  کد خبر: ۶۹۳۰۶۳۳  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - گیلان  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی