اخبار مرتبط

اتوبوس فرهنگی شرکت نفت گچساران رونمایی شد

گچساران - ایرنا - نخستین اتوبوس فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به منظور گسترش اهدای کتاب دوشنبه شب با حضور مسئولان رونمایی شد.

به گزارش ایرنا، مدیرخدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در حاشیه رونمایی از این طرح گفت: امانت، هدیه دادن کتاب و راه اندازی ایستگاه مشاوره در راستای پاسخگویی به مسائل فرهنگی از اهداف رونمایی اتوبوس فرهنگی در گچساران است.
علی کردلو افزود: پخش فیلم در تاسیسات نفتی دوردست، روستاها و مدارس عشایری به صورت رایگان و ایستگاه قصه گویی و نقاشی از دیگر کارکردهای پیش بینی شده این اتوبوس است.
وی تصریح کرد: با توجه به اوقات فراغت جوانان و خانواده ها در ساعت های پایانی روز فیلم های موضوعی هنگام عصر با اطلاع قبلی پخش می شود.
کردلو با اشاره به از رده خارج بودن این اتوبوس در گذشته اظهار داشت: تعمیرات مورد نیاز با مشارکت پرسنل سازمان و اعتبار 300میلیون ریال انجام شد.
وی ابراز داشت: مدیریت خدمات و امور فرهنگی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران آمادگی خود را برای مشارکت در انجام خدمات فرهنگی اعلام می کند.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران هفت هزار و 500 نفر نیروی انسانی دارد.
شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های مهم زیر مجموعه شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ایران است.
این شرکت با بهره گیری و توانمندی از 10 واحد بهره برداری، پنج کارخانه نمک‌زدایی در مدار، 2 کارخانه نمک‌زدایی در دست اقدام، 11 ایستگاه فشار و تزریق گاز، سه مجتمع بزرگ پالایشگاهی گاز و گازمایع، سیستم گاز آغار و دالان مشتمل بر 12 دستگاه شیرگاه و لخته گیر مایع و چندین واحد آزمایشگاه شیمیایی، 6 واحد آبرسان، حدود 110 تفکیک گر سرچاهی و بوستری، 3 ایستگاه برق فشار قوی و بیش از 6700 کیلومتر خطوط لوله از قطر 4 تا 52 اینچ دارد.
شهرستان 124 هزار نفری گچساران در جنوب استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
8143/6110

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۲/۲۴  |  ساعت انتشار: ۱۳:۴۸  |  کد خبر: ۶۹۸۱۲۷۹  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - کهگیلویه و بویر احمد  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی