شرکت گاز زنجان سال گذشته ۱۷۶۰۰ مشترک جدید جذب کرد

زنجان - ایرنا - مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان از جذب 17 هزار و 600 مشترک گاز طبیعی در این استان طی سال 97 خبر داد و گفت: با جذب این تعداد؛ مجموع مشترکان گاز استان به 334 هزار و 974 مشترک رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان که روز دوشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفته، موسی احمدلو افزود: هم اکنون 310 هزار و 911 مشترک به بخش خانگی، 22 هزار و 850 مشترک به بخش مشترکین تجاری و یک هزار و 213 مشترک نیز به بخش صنعتی اختصاص دارد.
وی قدردانی از تلاش جهاد گونه کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان اظهار داشت: با وجود مشکلات مختلف؛ گازرسانی به روستاهای استان ادامه دادیم و طبق تعهد و برنامه های پیش بینی شده به زیر ساخت های اقتصادی و ارتقاء کیفی خدمات؛ توجه داشته ایم.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان خاطرنشان کرد: با اضافه شدن 15 هزار و 925 خانوار جدید به جمع مشترکان گاز طبیعی در سال گذشته؛ خانوار تحت پوشش گاز طبیعی در استان زنجان؛ به 405 هزار و 423 خانوار رسیده است.
این مسئول اضافه کرد: گاز زنجان، با تامین گاز طبیعی 321 هزار و 739 خانوار شهری با 100 درصد بهره مندی و 83 هزار و 684 خانوار روستایی استان زنجان با 6/82 درصد بهره مندی؛ در سطح استان توانسته است؛ گام های موثری در اجرای طرح های گازرسانی به شهرها و روستاهای استان و عملکرد قابل قبولی را در کارنامه خود ثبت کند.
مهندس احمدلو ارائه هر چه بهتر خدمات به مشترکان گاز طبیعی را از مهمترین وظایف و از افتخارات شرکت گاز استان زنجان عنوان کرد و اظهار داشت: با همکاری و تعامل سازنده مردم شریف و مسئولین استانی و محلی و زحمات کارکنان تلاشگر گاز زنجان، سال گذشته بیش از 489 کیلومتر شبکه گذاری در سطح استان انجام شده است که با احتساب این میزان، کل شبکه گازرسانی در استان به 6 هزار و 586 کیلومتر رسیده است.
وی؛ تحت پوشش قرار دادن بیش از 404 هزار واحد مسکونی، نصب نزدیک به 181 هزار و 680 علمک، بهره مندی همه 11 شهرک صنعتی استان، 2 ناحیه صنعتی ایجرود و طارم و 3 محور صنعتی ذاکر– بناب، روی و نورین از گاز طبیعی، گازرسانی به صنایع عمده استان و بهره برداری کامل از 40 جایگاه CNG در استان را از دیگر خدمات ارائه شده به مشترکین محترم در استان زنجان اعلام کرد.
مهندس احمدلو خدمات رسانی پایدار به مردم شریف استان و توسعه شبکه گازرسانی به منظور محرومیت زدایی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را سرلوحه تمامی برنامه های گاز زنجان برشمرد و تصریح داشت: این شرکت به عنوان تامین کننده گاز طبیعی شهروندان زنجانی، نقش مهمی در ساختار زیربنایی اقتصاد استان و کشور ایفا می کند که با تدوین برنامه های جامع و بنیادین تلاش می کنیم با همیاری و همکاری در راستای تحقق این مهم، گامی اساسی برداریم
8068

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۲/۳۰  |  ساعت انتشار: ۱۳:۳۴  |  کد خبر: ۶۹۹۵۵۲۹  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - زنجان  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی