کمیته صیانت از حقوق شهروندی در اداره دامپزشکی قزوین تشکیل شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی قزوین گفت: کمیته صیانت از حقوق شهروندی با هدف راهکارهای بهبود ارائه خدمات به بهره برداران تشکیل شد.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی قزوین، حمید زینالی روز دوشنبه افزود: این کمیته در خصوص راهکارهای افزایش رضایتمندی مخاطبان سازمان موضوعاتی را به بحث و تبادل نظر می گذارد.
وی اضافه کرد: دامپزشکی جزو دستگاه های خدمات رسان است که علاوه بر حضور مراجعه کننده، به طور میانگین سالیانه هفت مرتبه کارشناسان خود را برای ارائه خدمات دامپزشکی به منازل روستایی اعزام می کند.
زینالی تاکید کرد: مجموعه دامپزشکی استان قزوین در راستای صیانت از حقوق شهروندی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بهره برداران و مراجعه کننندگان از خدمات رسانی مجموعه رضایت کامل داشته باشند.
این مسئول انجام خدمات رایگان توسط کارشناسان دامپزشکی را یادآور شد و گفت: بخشی از خدمات دامپزشکی مربوط به عملیات واکسیناسیون و سمپاشی در واحدهای روستایی است که در این راستا همکاران مجموعه خدمات مستمر خودشان را انجام می دهند.
زینالی بخش دیگری از اقدامات دامپزشکی را نظارتهای بهداشتی عنوان کرد و گفت: به طور معمول نارضایتی ها زمانی آشکار می شود که سازمان با افراد خاطی برخورد می کند که البته حفظ سلامت زنجیره غذایی و برخورد با موارد غیربهداشتی همواره در الویت قرار دارد.
نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین نیز در این نشسشت میزان رضایت مندی از عملکرد اداره کل دامپزشکی استان را مثبت ارزیابی کرد و خواستار تداوم این نگاه مثبت شد.
اداره کل دامپزشکی استان قزوین در 2 سال گذشته در جشنواره شهید رجایی که دستگاههای اجرایی مورد ارزیابی قرار می گیرند ، موفق به کسب رتبه برتر شده است.
9925/6012

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۲/۳۰  |  ساعت انتشار: ۱۳:۳۷  |  کد خبر: ۶۹۹۵۸۳۵  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - قزوین  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی