اخبار مرتبط

نخبگان برای عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب وارد عمل شوند

ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: نخبگان و کارشناسان برای عملیاتی شدن بندهای مختلف بیانیه گام دوم انقلاب باید با جدیت وارد عمل شوند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری بسیج سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری شب دوشنبه در دیدار با جمعی از مردم در ارومیه، افزود: فعالیت ‌های سیاسی باید با محوریت افراد توانمند، متعهد و ارزشی شکل گیرد و از ظرفیت‌های نهفته در بین روحانیان، اصحاب رسانه، دانشگاهیان و ... باید با جدیت در این مسیر استفاده شود.
وی اضافه کرد: بندها، موضوع‌ها و محورهای بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند واکاوی بوده و تحلیل محورهای مهم این بیانیه امری مهم و ضروری است.
سردار شهسواری وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را صیانت از انقلاب در تمام عرصه‌ها عنوان کرد و افزود: در هر شرایطی بر اساس قانون اساسی آماده دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌ها انقلاب اسلامی هستیم و در این مسیر هرگز کوتاه نمی‌آییم.
وی بر ضرورت هم‌افزایی جریان‌های ارزشی و انقلابی برای مقابله با فتنه اقتصادی دشمن، کمک به رفع مشکلات اقتصادی کشور، استفاده از ظرفیت عظیم بسیج مردمی و جهادی در بخش‌های مختلف جامعه، راه‌اندازی همایش های انقلابی مطالبه‌گری در استان به ‌ویژه در فضای نخبگان، استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای مقابله با اقدامات ضددینی و وحدت‌شکن در این حوزه و استفاده از مشاوره‌های نخبگان انقلابی در تصمیم‌گیری‌های مسئولان و مدیران تاکید کرد.
به گزارش ایرنا، رهبر معظم انقلاب پس از 22 بهمن سال 1397 و وارد شدن انقلاب به 40 سالگی «بیانیه گام دوم انقلاب» را مطرح کردند؛ این بیانیه در هفت بند شامل علم و پژوهش، اقتصاد، معنویت و اخلاق، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، سبک زندگی اسلامی و عزت ملی تدوین شده است.
6009/3072

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۲/۳۱  |  ساعت انتشار: ۱۱:۲۵  |  کد خبر: ۷۰۰۱۶۰۸  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - آذربایجان غربی  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی