اخبار مرتبط

تصادف رانندگی در جاده های زنجان ۳ قربانی گرفت

زنجان - ایرنا - جانشین رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: وقوع 2 فقره تصادف رانندگی در کمتر از 2 ساعت در آزاد راه زنجان - قزوین، 3 کشته برجا گذاشت.

سرهنگ محمدعلی عظیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 10 دقیقه بامداد امروز /یک خرداد/ در خط شمالی و کیلومتر 105 این مسیر ارتباطی یک دستگاه سواری پراید با قسمت عقب یک دستگاه خودروی سنگین برخورد کرد و راننده و سرنشین خودروی سواری که یک زن جوان و بچه 18 ماهه بودند به علت شدت صدمات و جراحات وارده فوت کردند.
وی اظهار داشت: راننده سواری پراید به دلیل عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی، مقصر حادثه شناخته شد و راننده خودروی سنگین نیز که به احتمال بسیار متوجه حادثه نشده، به مسیر ادامه می دهد.
عظیمی افزود: همچنین ساعت 1:30 بامداد امروز در خط شمالی و کیلومتر 26 این آزاد راه، راننده به دلیل نقص فنی کامیون در کنار جاده توقف کرده و به منظور رفع ایراد پیاده شده بود که در این حین یک دستگاه کامیون دیگر سر رسیده و با وی برخورد کرده و حادثه تلخی را رقم می زند.
وی ادامه داد: در این حین یک دستگاه کامیون دیگر نیز با این کامیون ها برخورد می کند و در ادامه یک دستگاه اتوبوس نیز که با 9 مسافر از تهران عازم مهاباد بود با آنها تصادف کرده و 2 نفر از مسافران آن مصدوم و به بیمارستان آیت الله موسوی منتقل می شوند.
عظیمی افزود: راننده متوفی کامیون اولی به علت عدم استفاده از علایم هشدار دهنده و راننده کامیون دومی نیز به دلیل بی توجهی به نقطه مقابل، به صورت 50 به 50 مقصر حادثه شناخته شدند.
به گزارش ایرنا، برابر آمار پزشکی قانونی زنجان در فروردین امسال 17 نفر و از ابتدای اردیبهشت تاکنون نیز 15 نفر در مسیرهای ارتباطی مختلف این استان بر اثر حوادث رانندگی جان باختند.
در 12 ماه پارسال (97) بیش از 260 نفر براثر حوادث رانندگی در سطح جاده های زنجان جان خود را از دست دادند که اغلب این اتفاق ها به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان بود.
زنجان پنج هزار و 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزاد راه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی و 974 کیلومتر راه فرعی است.
6084/6085

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۱  |  ساعت انتشار: ۹:۴۲  |  کد خبر: ۷۰۰۸۶۲۳  |  منبع: خبرگزاری ایرنا - زنجان  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی