اخبار مرتبط

کشف کالای قاچاق در خوی  - ‏۱۳۹۸/۰۳/۰۲

برخورد یک دستگاه پراید به گاردریل یک کشته برجا گذاشت

سرپرست پلیس راهور استان مرکزی گفت: برخورد یک دستگاه خودروی پراید با گاردریل در کمربند جنوبی شهرستان اراک یک کشته و یک مجروح بر جا گذاشت.

به گزارش روز سه شنبه تابناک مرکزی، سرهنگ سید علی حسینی افزود: این حادثه بعدازظهر روز گذشته در کمربندی جنوبی شهر اراک به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و تیم‌های امدادی و انتظامی به سرعت به محل اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی پراید با گاردریل کنار جاده برخورد کرد که بر اثر آن یکی از سرنشینان دردم جان سپرد و سرنشین دیگر با جراحات زیاد بیمارستان منتقل شد.
سرپرست پلیس راهور فرماندهی انتطامی استان مرکزی بیان کرد: بر اساس نظر کارشناس پلیس راهور، رعایت نکردن سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده خودروی مورد نظر، دلیل وقوع این حادثه اعلام شده است.

***کشف ۳۵۰ کیلوگرم لباس‌های زنانه قاچاق در عملیات پلیس آشتیان 
فرمانده انتطامی شهرستان آشتیان گفت: در عملیات ماموران انتظامی شهرستان آشتیان ۳۵۰ کیلوگرم لباس‌های زنانه قاچاق از یک دستگاه خودروی سواری کشف شد.  
سرهنگ 'محمدعلی گودرزی' افزود: در اجرای برنامه‌های پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پاسگاه انتظامی مزرعه نو شهرستان در عملیاتی یک دستگاه خودروی سواری حامل کالای قاچاق را در یکی از محور‌های مواصلاتی شناسایی و متوقف کردند.
وی اظهار داشت:ارزش این محموله قاچاق ۱۰۰ میلیون ریال است.
سرهنگ گودرزی تصریح کرد: راننده خودرو در این عملیات دستگیر و برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

***دستگیری توزیع کننده نوشیدنی‌های غیرمجاز قاچاق در اراک 
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان، عامل توزیع نوشیدنی‌های قاچاق در اراک شناسایی، دستگیر و یکهزار و ۸۹۶ عدد قوطی نوشیدنی نیروزای غیرمجاز و قاچاق کشف شد.  
سرهنگ 'محمود خلجی' معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در گفت: وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در این باره گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان در تحقیقاتی مطلع شدند که فردی مدتی است اقدام به تهیه و توزیع نوشیدنی‌های نیروزای غیرمجاز و قاچاق در سطح شهرستان می‌کند.
وی افزود: با شناسایی این فرد و مراقبت‌های نامحسوس ماموران انتظامی، محل فعالیت این فرد در یکی از محله‌های شهرستان مشخص شد.
این مقام انتظامی ادامه داد: با هماهنگی مرجع قضایی منزلی مسکونی که این فرد برای فعالیت غیرقانونی خود استفاده می‌کرد، مورد بازرسی قرار گرفت و یکهزار و ۸۹۶ عدد قوطی نوشیدنی قاچاق کشف شد.
سرهنگ خلجی خاطر نشان کرد: فرد دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

***کشف پارچه از بار ضایعات لاستیک 
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات پلیس آگاهی استان، حدود یک میلیارد ریال پارچه قاچاق که در زیر بار ضایعات لاستیک جاساز شده بود، کشف شد.  
سرهنگ' سید نورالدین حسینی' افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس در انجام تحقیقاتی یک دستگاه خودروی کامیون حامل قاچاق را در یکی از محور‌های مواصلاتی شناسایی کردند.
وی افزود: در یک عملیات برنامه ریزی شده، خودرو متوقف و خودرو که راننده آن مدعی حمل ضایعات پلاستیک بود، مورد بازرسی ماموران انتظامی قرار گرفت.
سرهنگ حسینی ادامه داد: در بازرسی از خودرو ۱۲۸ طاقه پارچه خارجی فاقد هر گونه مدارک گمرکی که توسط راننده از شهر‌های جنوبی کشور به مقصد تهران بارگیری شده بود، کشف شد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ارزش ریالی این محموله قاچاق را در ارزیابی کارشناسان در حدود یک میلیارد ریال بیان داشت و گفت: راننده خودرو در این عملیات دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

***کشف ۴۳ کارتخوان و پارچه‌های قاچاق در عملیات پلیس شازند 
فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: از یک دستگاه خودروی سواری ۴۳ دستگاه کارتخوان و ۲۱ طاقه پارچه قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال کشف شد.  
سرهنگ' محمدعقیل سلگی' افزود: در تداوم طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا، تیمی از ماموران انتظامی شهرستان در یکی از محور‌های مواصلاتی یک دستگاه خودروی سواری حامل کالای قاچاق را متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو تعداد ۴۳ دستگاه کارت خوان و ۲۱ طاقه پارچه خارجی قاچاق به ارزش تقریبی ۴۰۰ میلیون ریال کشف شد.
سرهنگ سلگی تصریح کرد: فرد دستگیر شده در این عملیات برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

تاريخ انتشار: ۱۳۹۸/۳/۱  |  ساعت انتشار: ۹:۵۷  |  کد خبر: ۷۰۰۸۷۶۱  |  منبع: خبرگزاری تابناک - اصفهان  | 

نظر شما

- از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری نمایید.
- از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری نمایید.
نام:
ایمیل:  
نظر:  
کد امنیتی :
 

ارسال
  • پربیننده‌ترین اخبار ۴۸ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار ۶ ساعت گذشته

  • پربیننده‌ترین اخبار اخبار عمومی